• GoHome Professional
dvosobni stan bokanjac zadnjih 14 dana do 3700 eur - GoHome
  • dvosobni stan bokanjac zadnjih 14 dana do 3700 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan bokanjac zadnjih 14 dana do 3700 eura/m2

  • Za upit "dvosobni stan bokanjac zadnjih 14 dana do 3700 eura/m2" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.646 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • moderan
    • lođa
    • zadnji kat
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 281.550 €, 93,85 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan na 2. katu (zadnji kat) novogradnje s dizalom na Bokanjcu, oko 2 km do mora te do centra grada. Stan ima 131,08, odnosno obračunski 79,65 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, spavaće sobe, kupaone i loggie, a stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan bokanjac zadnjih 14 dana do 3700 eura/m2'
347.607 €
347.607 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2