- dvosobni stan Maslina ZADAR

  • Za upit "dvosobni stan maslina zadar" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.711 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • zadarska ulica
    • 2.kat
    • lift
    • opremljen
    • održavan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 295.000 € na 258.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 63,23 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 295.000 €
20.03.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zadru na Meladi. Stan se nalazi u višestambenoj zgradi, na 6 katu. Zgrada ima lift. Svekupna površina stana iznosi 63,23 m2. Od toga dvije sobe od kojih je jedna spavaća u drugoj je dnevni boravak, kuhinja, blagovaona, izba, kupaonica, hodnik, lođe i drvarnica. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 326.000 €, 94,74 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI - Krovna terasa - Stan 9 Novogradnja - Dvosoban stan na drugom katu zgrade, spremište u podrumu, dva garazna parkirna mjesta. Planirani završetak izgradnje je u travnju 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 275.000 €, 71,74 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se se dvosoban stan na drugom katu zgrade koji se sastoji od dnevnog boravka površine 16 m2, spavaće sobe površine 10,23m2, dječje spavaće sobe površine 11,71 m2, kuhinje i blagovaone površine 11,67 m2, kupaonice površine 5,17 m2, hodnika površine 7,27 m2, male zatvorene lođe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan maslina zadar'
210.000 €
220.000 €
274.000 €
  Stan, ZADAR, Maslina, 239.500 €, 65,51 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA, BLAG.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 244.000 €, 66,06 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugoistočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.28 m2 - KUPAONICA: 4.22 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 229.000 €, 50,60 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Melada | Moderan jednosoban stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je lijepo uređen jednosoban stan smješten na 6. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom, u traženom dijelu Zadra ? naselje Melada. Ova nekretnina idealan je izbor za stanovanje, dugoročni najam ili investiciju,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 249.000 €, 69,68 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.28 m2 KUPAONICA: 4.22....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 67,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten i adaptiran stan na Meladi. Ukupna površina stana jest 67 m2. Stan je južne orijentacije, odlično očuvan, a dodatna posebnost jest panoramskim pogledom na cijeli grad. Stan se nalazi na šestom katu te ima lift. Stan se sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 67,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA NEKRETNINA! VRHUNSKA LOKACIJA! RIJETKOST NA TRŽIŠTU! ZADAR - MELADA, ATRAKTIVAN STAN 67 m2 + 2 LOGGIE, NAMJEŠTEN, PANORAMSKI POGLED! BLIZINA ŠC VIŠNJIK! SNIŽENA CIJENA! Prodaje se komforan, renoviran, odlično očuvan i održavan, lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 243.000 €, 65,94 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.33 m2 - KUPAONICA: 4.21 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan