- dvosobni stan Jazine ZADAR

  • Za upit "dvosobni stan jazine zadar" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.550 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 1.kat
    • za adaptaciju
    • lift
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Jazine, 210.000 €, 52,80 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan koji se nalazi u gradu Zadru. -Stan je smješten na 1. katu stambene zgrade u Zadru, ima ukupnu površinu od 52,80m2 te je idealan za svakodnevni život, ali i kao odlična investicija za najam. Stan se sastoji od: -Dvije spavaće sobe koje pružaju dovoljno prostora za obitelj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Za ozbiljnog i financijski spremnog kupca tražimo stan površine oko 45 m2 na području Jazina, Višnjika ili Bulevara. - Poželjno prizemlje s vrtom ili prvi kat - Stan treba biti u useljivom stanju - Prednost mirnije lokacije i urednog vlasništva Vlasnici koji razmišljaju o prodaji....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 217.000 € na 205.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 205.000 €, 64,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 230.000 €
29.03.2026 - 217.000 €
14.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na odličnoj lokaciji ? Zadar, Ulica Ante Starčevića Na prodaju je funkcionalan stan za adaptaciju smješten u Zadru, u Ulici Ante Starčevića, ukupne površine 63,94 m². Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade iz 1979. godine koja posjeduje lift.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan jazine zadar'
220.000 €
220.000 €
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR - JAZINE 2, BLIZINA NOVOG LIDLA - prodaje se dvosoban djelomično namješteni stan na drugom katu ( od četri kata) stambene zgrade površine 67m2. Stan se sastoji od hodnika, dvije komforne spavaće sobe, kupaonice, toaleta, kuhinje s blagavaonicom te dnevnog boravka iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me