• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.131 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 310.000 € na 298.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 310.000 €
22.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja. U cijeni kompletan namještaj.Klasično grijanje-struja. Raspored prostorija: Donja....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana pala cijena'
465.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 335.000 €
22.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 93,77 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 380.000 €
15.01.2026 - 370.000 €
07.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €
11.04.2026 - 335.000 €
20.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,