• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana barem 100 m2 što veće

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana barem 100 m2 što veće" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.240 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 5 nekretnina za upit dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana barem 100 m2 što veće pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • moderan
    • dvorište
    • 1.kat
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 515.000 €, 207,26 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici u Dubravi smjestio se ovaj izuzetno prostran dvoetažni stan ukupne površine 207,26 m², idealan za veću obitelj, investiciju ili život s puno komfora i privatnosti. Stan se nalazi na 3. katu kuće te se prostire na dvije etaže povezane elegantnim unutarnjim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 762.000 €, 183,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb - Šestine: Dvoetažni stan vrhunske kvalitete s vrtom i bazenom u novoj stambenoj zgradi U ponudi je elegantan stan na dvije etaže, smješten u novogradnji na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šestinama. Ukupna obračunska površina iznosi 183,87 m² (prema koeficijentima), od čega....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 749.000 €, 180,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Šestine - Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom i bazenom u vrhunskoj novogradnji U mirnom i ekskluzivnom dijelu Šestina prodaje se moderan stan na dvije etaže, ukupne obračunske površine 180,72 m² (prema koeficijentima). Zatvoreni stambeni prostor iznosi 148,84 m², dok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana barem 100 m2 što veće'
360.000 €
470.000 €
189.000 €
  Stan, RIJEKA, Belveder, 729.000 €, 145,00 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karakter koji se ne može kupiti - samo naslijediti ili stvoriti. RE/MAX Centar nekretnina predstavlja stan koji se rijetko viđa na tržištu. Dvostambena jedinica rasprostranjena na dvije etaže, ukupne površine 145 m2, osmišljena i uređena s jasnom vizijom - bez kompromisa, bez generičkih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan dvoetažni stan u srcu Maksimira ? svega nekoliko minuta od parka. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u mirnom dijelu Maksimira, prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan smješten na posljednjem katu kvalitetno građene zgrade Industrogradnje iz 1980. godine.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 450.000 €, 107,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ZAGREB, CENTER- dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoiš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 335.000 €, 94,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com