• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana 100 m2 park

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana 100 m2 park" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 429.000 €, 99,98 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i zelenoj Kosirnikovoj ulici, svega 100 metara od Vinogradske bolnice i preko puta park-šume Jelenovac, prodaje se kvalitetno i potpuno renoviran četverosoban stan NKP 98,48 m². Stan se nalazi na 1. katu manje armiranobetonske zgrade sa samo 3 stana (jedan stan po etaži),....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 535.728 €, 100,08 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi četverosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, u neposrednoj blizini mora. Riječ je o prostranom obiteljskom stanu s tri spavaće sobe i pametnim rasporedom prostorija, idealnom za udoban život tijekom cijele godine ili....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 524.326 €, 97,95 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, smještenog u neposrednoj blizini mora. Ovaj prostrani stan idealan je za obiteljski život, dugoročno stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 441.827 €, 102,99 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI! Višestambeni projekt RIO KANTRIDA, faza B1 i B2, smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija zapadnog dijela Rijeke, na Kantridi. Projekt obuhvaća izgradnju dvije suvremene višestambene zgrade s ukupno 156 stambenih jedinica, garažnim parkirnim mjestima (isključivo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,24 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji četverosobnog stana površine 103,24 m2, smještenog na na petom katu zgrade s ukupno deset stanova i jednim poslovnim prostorom, orijentirane istok -zapad. Stan se sastoji od: dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom tri spavaće sobe kupaonice kupaonica....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 566.561 €, 105,84 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje unutar projekta Sunny Cliff Residence, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Stan je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i prostranoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 320.000 €, 107,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno lijepoj i zelenilom okruženoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir i šume Dotrščina, KB Dubrava i Policijske akademije (Žuti dol / Šašinovečka), prodaje se dvoetažni stan površine 100 m² + 14 m2 balkona i lođe, s vlastitim odvojenim ulazom sa zajedničkog vanjskog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana 100 m2 park (16)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 100 m2 park (6)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana park (3)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana 100 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine