• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka suteren - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka suteren

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka suteren" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.998 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 708.846 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni šesterobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 228.66 m2 (zatvorene površine 202.46 m2) koji se nalazi u suterenu/prizemlju stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban, dvoetažni stan veličine 69 m2 u prizemlju i suterenu stambene zgrade bez lifta na Trešnjevci. Zgrada neoštećena u potresu izgrađena je 2005. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 604.000 €, 212,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 14088 Podsljeme, Šestinski vrh Peterosoban dvoetažni stan stan obračunske NKP površine 212 m2 na 2. i 3. katu urbane vile sa dva stana građene 2022. godine. Stan oznake S2 na 2. i 3.katu, sastoji se od: ulaza, halla, degažmana, dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka suteren'
542.096 €
135.000 €
570.000 €
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 495.000 €, 181,21 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KRIMEJA - kuća u nizu, 4S+DB, parking Dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu, smješten u mirnom dijelu Krimeje savršen je dom za obitelj koja traži udobnost, prostranost i praktičnost. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, idealan za druženja i opuštanje, kuhinja s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 529.000 €, 172,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se opremljen i namješten dvoetažni stan u Remetama površine 172.00m2. Stan je izuzetno prostran, površine 172,24 m2, s terasom u prizemlju (17,26 m2), ulaznim podestom u prizemlju (4,65) m2 i terasom u suterenu (22,80 m2) te pripadajućim dijelom dvorišta površine 194,15 m2.....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 479.000 € na 465.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 465.000 €, 186,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
07.02.2026 - 479.000 €
23.05.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 4S+DB, novija gradnja, prostrana terasa! Posredujemo u prodaji unikatne nekretnine u gradskim linijama u Rijeci. Dvoetažni stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 2. katu, te je sveukupne površine od čak 190 m2. Uredna zgrada, prostrana terasa, mirna lokacija,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 244.844 €, 52,35 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, NOVOGRADNJA, dvosoban stan u prizemlju koji se proteže na dvije etaže površine 52,35m2. Sastoji se od: - etaža: ulaznog hodnika i open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju - etaža: spavaće sobe i kupaonice s tušem i toaletom u suterenu Očekivani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 269.000 €, 154,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srebrnjak, Peterosoban stan koji se proteže na dvije etaže u kući za renovaciju ukupne površine 154m2. Sastoji se od: - etaža ( suteren ): ulaznog hodnika s garderobnim prostorom, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe,kupaonice s toaletom i tušem. - etaža ( visoko prizemlje ): ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 348.500 €, 81,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na katu i u potkrovlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 146,28 m2. Stan zauzima prvi kat i potkrovlje te ima zatvorenu površinu 66 m2. Na katu se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan za adaptaciju u Zagrebu-Trešnjevka površine 68.79m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje i blagavaonice, kupaonice te spremišta i parkirnog mjesta. Spavaće sobe se nalaze u suterenu, a dnevni boravak kuhinja i blagavaonica u prizemlju.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 104.000 € na 125.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 105.000 €
30.11.2025 - 104.000 €
02.03.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan/prostor ukupne površine 51,57 m2, smješten u manjoj kući na mirnoj lokaciji na Srdočima. Nekretnina se sastoji od uređenog prizemlja površine 21,79 m2 te prostranog suterena površine 29,78 m2, s vlastitim ulazima. PRIZEMLJE ? 21,79 m2 (uređen stan ? odmah....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 800.000 €, 245,50 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pantovčak ? peterosoban stan s vrtom, terasom, garažom i parking mjestom Na jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u Zagrebu smješten je ovaj ugodan stan koja pruža spoj privatnosti, mira i blizine samog centra grada. Stan je pozicioniran u drugom redu od glavne ulice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 555.000 €, 199,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Rijetkost u ponudi! Bulevard, posredujemo u prodaji stambeno-poslovne jedinice koja se sastoji od garaže i poslovnog prostora u suterenu, prvog kata, drugog kata i tavana. Nekretnina je smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji jer se u blizini nalaze škola, vrtić, javni prijevoz,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 725.000 €, 341,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Potpuno renoviran stambeno-poslovni prostor na Črnomercu-341 m2. Nalazi se na vrlo poželjnom i dobro povezanom djelu Črnomerca, ovaj višeetažni stambeno-poslovni objekt nudi rijedak spoj udobnosti, funkcionalnosti i dugoročnog investicijskog potencijala. Kuća se prostire na tri etaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 180,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u privatnoj kući od 107 m2 na 1 katu s pripadajućim potkrovljem od 73 m2 korisne površine. Prema građevinskoj dozvoli potkrovlje je moguće povezati sa stanom u otvoreni prostor kao dvoetažni stan. Potkrovlje je visoki roh- bau i može se urediti po ukusu kupca. Nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 980.000 €, 312,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

*** SAMO U PONUDI PREMIUM-NEKRETNINA, PRILIKA ZA INVESTITORE, ODLIČNA LOKACIJA*** U ponudi imamo stambeno - poslovni objekt na idealnoj lokaciji pogodan kako za obiteljsko stanovanje, tako i za građevinske ili trgovačke investitore (auto salon, super market, specijalizirane trgovine)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 137,57 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao dvoetažni četverosobni stan nedaleko od Trešnjevačkog placa, u neposrednoj blizini javnog prijevoza. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s tri stana, koja u nizu sa šest takvih istovjetnih zgrada čini jednu zajedničku vizualnu cjelinu. Stanovi su etažirani, vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!