• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka s garažom - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka s garažom

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka s garažom" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.556 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 675.222 €, 178,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni peterosobni stan s garažom ukupne površine 177.69 m2 (zatvorene površine 140.31 m2) koji se nalazi u I-katu/uvučenom katu stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu iznad....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Markuševec, 495.000 €, 118,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Trosoban, dvoetažni, vrlo svijetao stan s ograđenim vrtom, garažom i vanjskim parkirnim mjestom. Sjeverne i južne je orijentacije. Nekretnina je etažirana i upisana u zemljišne knjige kao stan, a u naravi je kuća u nizu. U prizemlju (donja etaža) se nalazi dnevni boravak s namještenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 542.096 €, 159,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni peterosobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 159.44 m2 (zatvorene površine 123.44 m2) koji se nalazi u prizemlju/katu stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu iznad....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka s garažom'
350.000 €
350.000 €
800.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 708.846 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju luksuzan dvoetažni šesterobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 228.66 m2 (zatvorene površine 202.46 m2) koji se nalazi u suterenu/prizemlju stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 560.000 €, 148,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina u Zagrebu iz ponude izdvaja, novogradnju, dvoetažni četverosoban stan s garažom u mirnom predjelu Mikulića. Stan ukupne površine 148,72 m² (158,58 m² bez koeficijenata) pruža se na prizemlju i katu novoizgrađene dvojne kuće te se sastoji od: Prizemlje: prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 143,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Gornja Dubrava, prodaje se lijepi dvoetažni stan s četiri sobe, velikom krovnom terasom vrtom, garažom i vanjskim parkirnim mjestom u novogradnji s tri stana na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život.Stan se sastoji od dvije etaže. U prizemlju je dnevni voravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 470.000 €, 139,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? KUĆA U NIZU S VRTOM I GARAŽOM, ODLIČNA LOKACIJA Prodaje se moderno uređena kuća u nizu ukupne bruto površine 139,84 m² stambenog prostora, raspoređena na prizemlje i kat, uz dodatno rou-bau potkrovlje od 40 m² s velikim potencijalom za uređenje. RASPORED PROSTORIJA: Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 450.000 €, 265,54 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Ova iznimna nekretnina na Kozali predstavlja rijetku priliku za luksuzan život na jednoj od najtraženijih riječkih lokacija. Stan se prostire na dvije etaže, međusobno povezane prekrasnim unutarnjim kamenim stubištem. Ukupna površina od 265,54 m2 obuhvaća izuzetno prostran i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, širi centar, kuća u nizu (samostojeća) s velikim potencijalom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, 10 minuta pješke od centra Rijeke. Samostojeća kuća u nizu, s garažom površine 40 m2. U prizemlju se nalazi studio apartman površine 20 m2, a na katu stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 660.000 €, 175,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantni dvoetažni stan površine 175,34 m2 sa garažom od 45,74 m2 koji se sastoji od: -blagavaonica -kuhinja -dnevni boravak -spavaća soba 1 -spavaća soba 2 -spavaća soba 3 -kupaonica -zaseban wc -balkon -terasa -špajza U podrumu zgrade nalazi se pripadajuća garaža od....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 320.000 €, 105,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S GARAŽOM I TERASOM NA ODLIČNOJ LOKACIJI U ponudi je etaža kuće u prizemlju, dvoetažni stan površine 105 m2 koji pruža odličan raspored i veliki potencijal za uređenje prema vlastitim željama. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 122,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se dvoetažni 5 sobni stan s terasom. Proteže se na prvom katu i potkrovlju manje zgrade. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Marčeljeva Draga, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja dvoetažni 2S+DB stan površine 104 m2 u Marčeljevoj Dragi. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i prostranim dnevnim boravkom, balkona te vešeraja na donjoj etaži; Na gornjoj etaži nalazi se prostrano predsoblje, još jedan balkon, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 369.200 €, 154,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, DRENOVA, u ponudu smo dobili kuću u nizu s garažom i okućnicom na odličnoj lokaciji. Stambena površina 154 m2 proteže se na pet polu - etaža. U prizemlju se nalazi garaža koja je povezana s unutrašnjosti kuće. Stepenice vode na prvu etažu gdje se smjestila kuhinja s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS Nekretnine vam predstavljaju: Prodaje se kuća u nizu površine 215 m², s garažom i četiri vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata te potkrovlja. Podrum: Sadrži otvoreni prostor s kupaonicom. Prizemlje: Uključuje dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Katnica s garažom 286 m2, u blizini okretišta na Brorongaju. Sastoji se od prizemlja, kata, potkrovlja, tavana, vrta s pomoćnim objektom i odvojene garaže površine 20 m2. Prizemlje se sastoji prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s toaletom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 523.000 €, 134,24 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

*DOBRODOŠLI U GRAČANE - VAŠ NOVI DOM U ZAGREBU* U srcu prirode, tik uz park prirode Medvednica, smještene su ekskluzivne urbane kuće u naselju Gračani. Ovdje se spaja urbanost s prirodnom ljepotom, stvarajući savršenu ravnotežu između života u gradu i opuštanja u prirodi. *MODERAN....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 605.000 €, 137,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u Zagrebu iz ponude izdvaja, novogradnju, dvoetažni četverosoban stan s garažom u mirnom predjelu Mikulića. Stan ukupne površine 137,61 m² (177,64 m² bez koeficijenata) pruža se na 1. katu i 2. katu novoizgrađene dvojne kuće te se sastoji od: 1. kat: tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 660.000 €, 140,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? DVOETAŽNI STAN 140 m² S BALKONOM I GARAŽOM I PARKIRNIM MJESTOM ? MAKSIMIR, Lokacija: Kraljevićeva ulica, Maksimir Površina: 140 m² Kat: 3. i 4. (zgrada s liftom, izgrađena 2008. godine) Parkiranje: Garažno i vanjsko parkirno mjesto Opis nekretnine: Prodaje se prostran i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Prostrana katnica s garažom i vrtom ? Borongaj, Zagreb Prodaje se prostrana i potpuno namještena katnica ukupne površine 286 m², smještena u mirnoj ulici u blizini okretišta na Borongaju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata, potkrovlja, tavana, uređenog vrta s pomoćnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 1.000.000 €, 152,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 3s dvoetažni stan s terasom, vrtom i dvostrukom garažom u prestižnom novom donjogradskom kompleksu Park kneževa. Neto površina stana s lođom (75% obračunski), terasom i vrtom (25% obračunski) je 133,67 m2. Površina garaže uz primjenu koeficijenta od 50% iznosi 18,10 m2. Ukupna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zamet/Marčeljeva draga - Ekskluzivan dvoetažni stan sa garažom od 18m2 u novijoj zgradi s malo stanova. Stan ima centralno etažno grijanje na gradski plin, klime (zidne i stropne), 2 loggie, prekrasan pogled. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 130,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvoetažni peterosobni stan stan ukupne površine 130 m2 u naselju Trnovčica. Stan se nalazi se na 2. i 3. katu zgrade u nizu s pripadajućim vrtom i garažom te vanjskim parkirnim mjestom ispred garaže. Zatvoreni dio stana iznosi 112,95 m2. Na prvoj etaži je ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 156,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Cernička ulica, dvoetažni stan 156,15m2 sa garažom i parkirnim mjestom Posredujemo u prodaji peterosobnog stana od 156,15m2 u zgradi sa tri stana, na drugom katu, dvoetažni Stan se sastoji od: predprostora, kupaonice, dvije sobe, zatvorenog balkona, kuhinje dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 675.222 €, 177,69 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 580.000 € na 595.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 595.000 €, 188,92 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 580.000 €
15.05.2026 - 595.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan smješten na prvom katu i u potkrovlju samostojeće stambene vile, koja se sastoji od dva stana s odvojenim ulazima, što omogućuje privatnost. Stan ukupne korisne površine od 188,92 m² prostire se na dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je prostrani dnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!