• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau prizeml - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau prizeml - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau prizemlje barem 90 m2 što manje

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau prizemlje barem 90 m2 što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.759 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 98,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Raspored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 90 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau prizemlje barem 90 m2 što manje'
270.000 €
240.000 €
270.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo projekt, dvoetažni stan/ u naravi kuću u nizu na gradskoj lokaciji ? Škurinje. Gradnja je planirana za 2025. godinu, a projekt dolazi od provjerenog investitora s iskustvom u kvalitetnoj izvedbi. Nekretnina se prodaje po sistemu roh bau ? visoki, s uključenim PDV-om....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 98,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m². U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 130,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 3S+DB stan u visokoj roh bau fazi, ukupne površine 130 m2, smješten na području Trsata. Stan sadrži prizemlje i kat. U sklopu prizemlja nalaze se hodnik, kupaonica, jedna spavaća soba i open space prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te stepenice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 450.000 €, 136,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stambena zgrada u trenutnoj roh bau fazi s dva stana ukupne stambene površine 136m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 470.000 €, 139,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? KUĆA U NIZU S VRTOM I GARAŽOM, ODLIČNA LOKACIJA Prodaje se moderno uređena kuća u nizu ukupne bruto površine 139,84 m² stambenog prostora, raspoređena na prizemlje i kat, uz dodatno rou-bau potkrovlje od 40 m² s velikim potencijalom za uređenje. RASPORED PROSTORIJA: Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 360.000 €, 250,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb, roh bau kuća 250 m2 U Novom Zagrebu, u mirnoj ulici, prodaje se roh bau kuća (3 etaže, prizemlje i 2 kata) površine 250 m2 s okućnicom 150 m2. Pored parcele ja sva infrastruktura (struja, voda, plin, kanalizacija). U blizini nekretnine su svi sadržaji potrebni za život....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr