• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetaž - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetaž - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni balkon 80 m2 što manje

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni balkon 80 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 274.000 €, 73,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 178.000 €, 73,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, KRIMEJA - stan na rijetkoj i uvjek traženoj lokaciji! Posredujemo u prodaji svjetlog, sunčanog i prozračnog stana u istočnom dijelu grada Rijeke. Stan se nalazi u kući sa još dva stana. Radi se o dvoetažnom stanu na prvom katu, kojem pripada manja okućnica i gospodarski objekt....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni trosobni stan u zgradi ima površinu 80m2 (obračunski), od koje unutarnji prostor iznosi 71.58m2, a vanjski 8.39m2. Stan dvoetažni sastoji se od: - donja etaža: od posebnog ulaznog dijela na istočnoj strani kuće, hodnika, spremišta, dnevnog boravka s kuhinjom, te kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji u Retkovcu, Donja Dubrava. Stan se nalazi u mirnoj ulici Jasmina 36F, s pristupom kroz ulicu Trešanja. Ukupna obračunska površina iznosi 80 m², od čega je unutarnji prostor 71,58 m², a vanjski 8,39 m². Orijentacija stana je istok-jug, što mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, širi centar, kuća u nizu (samostojeća) s velikim potencijalom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, 10 minuta pješke od centra Rijeke. Samostojeća kuća u nizu, s garažom površine 40 m2. U prizemlju se nalazi studio apartman površine 20 m2, a na katu stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ANGELUS Nekretnine nude vam na prodaju odličan dvoetažni stan na prestižnoj lokaciji LOKACIJA Stan se nalazi na Tuškancu, Kraljevec, u rezidencijalnom dijelu Zagreba s privatnim vilama i kućama, okružen zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost. Cmrok, park-šuma Kraljevec i Zelengaj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balkon 80 m2 što manje (57)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni 80 m2 što manje (6)