• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetaž - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetaž - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni balkon 80 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni balkon 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, širi centar, kuća u nizu (samostojeća) s velikim potencijalom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, 10 minuta pješke od centra Rijeke. Samostojeća kuća u nizu, s garažom površine 40 m2. U prizemlju se nalazi studio apartman površine 20 m2, a na katu stan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u Rijeci na Srdocima, ukupne površine 92,06 četvornih metara, pruža savršen spoj prostranosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina nudi mogućnost podjele na dva odvojena stana, pružajući fleksibilnost i prilagodbu različitim potrebama. Na drugom katu smješten je glavni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 178.000 €, 73,10 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KRIMEJA - stan na rijetkoj i uvjek traženoj lokaciji! Posredujemo u prodaji svjetlog, sunčanog i prozračnog stana u istočnom dijelu grada Rijeke. Stan se nalazi u kući sa još dva stana. Radi se o dvoetažnom stanu na prvom katu, kojem pripada manja okućnica i gospodarski objekt....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 312.000 €, 85,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SRDOČI, u ponudi je dvoetažni stan, idealan za obitelj. Prva etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Na drugoj etaži se nalaze dvije spavaće sobe i toalet. U spavaćim sobama se nalaze klima uređaji, a stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni trosobni stan u zgradi ima površinu 80m2 (obračunski), od koje unutarnji prostor iznosi 71.58m2, a vanjski 8.39m2. Stan dvoetažni sastoji se od: - donja etaža: od posebnog ulaznog dijela na istočnoj strani kuće, hodnika, spremišta, dnevnog boravka s kuhinjom, te kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji u Retkovcu, Donja Dubrava. Stan se nalazi u mirnoj ulici Jasmina 36F, s pristupom kroz ulicu Trešanja. Ukupna obračunska površina iznosi 80 m², od čega je unutarnji prostor 71,58 m², a vanjski 8,39 m². Orijentacija stana je istok-jug, što mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balkon 80 m2 (57)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni 80 m2 (6)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau dvoetažni balkon (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac