• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 3300 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 3300 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 330000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 330000 eura" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.835 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 98,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 99,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo projekt, dvoetažni stan/ u naravi kuću u nizu na gradskoj lokaciji ? Škurinje. Gradnja je planirana za 2025. godinu, a projekt dolazi od provjerenog investitora s iskustvom u kvalitetnoj izvedbi. Nekretnina se prodaje po sistemu roh bau ? visoki, s uključenim PDV-om....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 330000 eura'
270.000 €
260.000 €
260.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 91,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 91 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 315.000 €, 130,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan u roh-bau fazi, smješten na trećem i četvrtom katu manje stambene zgrade na Trsatu. Ovaj stan predstavlja savršen spoj mira, privatnosti i izvanrednog pogleda koji se jednostavno ne može pronaći nigdje drugdje u Rijeci. Prostorno je koncipiran kao trosoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 1. katu zgrade od 2 kata bez lifta, izgrađene 2025.g.Sastoji se od:ulaznog prostoradnevnog boravka sa blagovaom i kuhinjedvije spavaće sobe kupaonicewc-aterasevanjskog parkirnog mjestaGrijanje: etažno plinskoOrijentacija: S-I/J-ZSva brojila će biti kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji (roh-bau stanje), smješten na 1. katu i potkrovlju stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih dijelova Zagreba, Maksimiru, u mirnoj rezidencijalnoj zoni, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja. Stan ukupne površine 82 m² funkcionalno je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan površine 82m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim stanovima koje odlikuje kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 269.000 €, 131,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, TREŠNJEVKA sjever, Klenovnička ul., II-etažni stan, prema zk izvatku ukupne površine 131,10m², netto površine 101,15m², na traženoj i prepoznatljivoj lokaciji, odlično prometno povezan, nadomak svih sadržaja (škola, vrtić, tržnica, crkva, šetnica, dućani, sportski sadržaji,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 90 m². U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je dvojna kuća smještena na Trsatu! Kuća je razvedena na dvije etaže u roh bau fazi - za kompletnu adaptaciju. Prizemlje: dnevni boravak, kuhinja i kupaonica. 1. kat: dvije spavaće sobe. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija, a krov je novi. Unutar vrta nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 360.000 €, 250,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb, roh bau kuća 250 m2 U Novom Zagrebu, u mirnoj ulici, prodaje se roh bau kuća (3 etaže, prizemlje i 2 kata) površine 250 m2 s okućnicom 150 m2. Pored parcele ja sva infrastruktura (struja, voda, plin, kanalizacija). U blizini nekretnine su svi sadržaji potrebni za život....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me