• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 2900 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 2900 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 90 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 90 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.906 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • terasa
    • prizemlje
    • novogradnja
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 90 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 90 m2'
270.000 €
270.000 €
270.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 260.000 €
01.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka - Škurinje, u predprodaji, prodaje se dvoetažani stan s okućnicom u izgradnji Kuća B: ? Stambeni prostor ukupne površine 77,84 m2: Prizemlje površine 40,07 m2 + 11,66 m2 se sastoji od: terasa, spremište, hodnik, kuhinja i blagovaona, dnevni boravak, wc i stubište Kat površine....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo projekt, dvoetažni stan/ u naravi kuću u nizu na gradskoj lokaciji ? Škurinje. Gradnja je planirana za 2025. godinu, a projekt dolazi od provjerenog investitora s iskustvom u kvalitetnoj izvedbi. Nekretnina se prodaje po sistemu roh bau ? visoki, s uključenim PDV-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 1. katu zgrade od 2 kata bez lifta, izgrađene 2025.g.Sastoji se od:ulaznog prostoradnevnog boravka sa blagovaom i kuhinjedvije spavaće sobe kupaonicewc-aterasevanjskog parkirnog mjestaGrijanje: etažno plinskoOrijentacija: S-I/J-ZSva brojila će biti kompletno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 98,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Raspored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 98,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m². U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Rapored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji (roh-bau stanje), smješten na 1. katu i potkrovlju stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih dijelova Zagreba, Maksimiru, u mirnoj rezidencijalnoj zoni, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja. Stan ukupne površine 82 m² funkcionalno je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan površine 82m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim stanovima koje odlikuje kvalitetna gradnja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr