• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 2900 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 2900 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 110 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Britanski trg, trosoban stan s upisanih 68 m2 na 4. katu stambene zgrade s liftom te postoji mogućnost uređenja roh bau prostora bruto površine 37 m2 na etaži iznad za što postoji pravomoćna građevinska dozvola, ukupno 101 m2.Prva etaža se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 229.000 €, 113,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj i zelenoj ulici, samo 500 metara od poznatog restorana Okrugljak, u jednom od najtraženijih dijelova Zagreba. Okruženje pruža potpuni mir i privatnost, dok je blizina grada omogućava jednostavan pristup svim urbanim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 197.000 €, 103,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Idealna lokacija za gradski život i investiciju: trosoban stan u centru grada Na izvrsnoj gradskoj lokaciji, u neposrednoj blizini tržnice Brajda, KBC-a i svih bitnih sadržaja, nalazi se ovaj prostrani stan smješten u visokom potkrovlju uredne zgrade s ukupno pet katova. Stan površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 260.000 €, 120,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srdoči, stan na drugom katu kuće s 4 stana. Stan zauzima cijelu etažu i prodaje se u roh-bau fazi. Površine je 120m2, 3S+DB s dvije kupaone, tri terase s prekrasnim pogledom na more, prva faza centralnog grijanja. Stan je jedno veliko platno, te se može urediti u prekrasan stan za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 110 m2 (10)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 290000 eura 110 m2 (70)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 110 m2 (4)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr