• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 2800 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 2800 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 280000 eura 70 m2 što manje

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 280000 eura 70 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Brajda, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u roh-bau fazi, površine 76m2, smješten u stambenoj kući na Banderovu. Postoji mogućnost kupnje cijele kuće. Prostor je potpuno otvoren, što budućim vlasnicima omogućava da sami formiraju pregradne zidove ovisno o potrebama. Postoji mogućnost kupnje garaže u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 269.000 €, 63,85 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u roh-bau stanju, površine 60,35 m², smješten na 1. katu zgrade uz pripadajuće spremište u podrumu (6,99 m²), što čini ukupno 63,85 m2 NKP. Uz stan je uz nadoplatu muguće kupiti i garažno parkirno mjesto (15,11 m²) smješteno u zajedničkoj garaži prizemlja zgrade! Cijena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Potkrovni stan s potencijalom za preuređenje u samom centru grada (Frankopanska ulica, Zagreb). Prodaje se prostran potkrovni stan površine 80 m² (netto 64 m²), smješten na 4. katu stambene zgrade u Frankopanskoj ulici ? jednoj od najpoželjnijih i najcentralnijih lokacija u Zagrebu.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 150.000 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam stan površine 65,50 m2 s balkonom od 5,40 m2, smješten na 4. katu stambene zgrade bez lifta, u mirnom i ugodnom dijelu Podsuseda - Vrapče. Nekretnina se nalazi u roh-bau fazi, što budućem vlasniku pruža idealnu priliku za uređenje prostora prema vlastitim željama....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Gornja Vežica, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosobni stan koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade, ukupne površine 68 kvadratnih metara. Uz stan pripada i potkrovlje koje je u roh bau fazi, što predstavlja dodatnu mogućnost za proširenje stambenog prostora ili uređenje prema vlastitim željama i potrebama. Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 75,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je dvoetažan stan u roh bau fazi ukupne površine 75,71 m2, smješten u kući na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u zagrebačkoj četvrti Maksimir, u naselju Kozjak. Funkcionalno je raspoređen na dvije etaže te se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 75,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Zagrebu-Maksimir površine 75m2. Stan se prodaje u roh-bau fazi. Zgrada s dva stana, svaki ima svoj ulaz i sve priključke voda, odvodnja, struja, plin, telefon. https://casabellanekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja ID CODE: 6334 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Banderovo, 124.500 €, 76,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

BANDEROVO, prodaje se stan od 76 m2 u roh-bau fazi, u prizemlju stambene kuće s novom fasadom i krovom. Stan je u roh-bau fazi, potpuno je otvoren, tako da budući vlasnik ima mogućnost da sam organizira prostor sukladno svojim željama i potrebama. Ima zaseban ulaz. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Banderovo, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

BANDEROVO, u ponudi je stan u neposrednoj blizini centra grada. Na zgradi je napravljen novi krov i fasada. Stan je u niskoj roh bau fazi stoga budući vlasnik može prostor prilagoditi svojim željama. Površina je 76 m2 te je moguće napraviti dvije spavaće sobe, dnevni dio sa blagovaonom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 280000 eura 70 m2 što manje (24)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 280000 eura 70 m2 što manje (39)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau do 280000 eura što manje (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine