• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 120 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 120 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 120 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.850 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 4.kat
    • balkon
    • dvoetažni
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 130,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 3S+DB stan u visokoj roh bau fazi, ukupne površine 130 m2, smješten na području Trsata. Stan sadrži prizemlje i kat. U sklopu prizemlja nalaze se hodnik, kupaonica, jedna spavaća soba i open space prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te stepenice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 315.000 €, 130,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan u roh-bau fazi, smješten na trećem i četvrtom katu manje stambene zgrade na Trsatu. Ovaj stan predstavlja savršen spoj mira, privatnosti i izvanrednog pogleda koji se jednostavno ne može pronaći nigdje drugdje u Rijeci. Prostorno je koncipiran kao trosoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 269.000 €, 131,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, TREŠNJEVKA sjever, Klenovnička ul., II-etažni stan, prema zk izvatku ukupne površine 131,10m², netto površine 101,15m², na traženoj i prepoznatljivoj lokaciji, odlično prometno povezan, nadomak svih sadržaja (škola, vrtić, tržnica, crkva, šetnica, dućani, sportski sadržaji,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau 120 m2'
364.000 €
370.000 €
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 364.000 €, 130,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

TRSAT, u ponudu smo dobili dvoetažni stan od 130 m2 s jedinstvenim panoramskim pogledom cijelog Riječkog zaljeva. Stan je u roh bau fazi i prodaje se kao takav. Projektiran je kao dvosobni s dnevnim boravkom. Na prvoj etaži sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone te kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 370.000 €, 111,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je dvoetažni stan od 111.63m2 na izvrsnoj lokaciji s nevjerojatnim panoramskim pogledom na more! Iz dnevnog boravka izlazi se na balkon s predivnim pogledom, idealnim za opuštanje i uživanje. Opremljen je PVC stolarijom i nalazi se u roh-bau stanju, te se prodaje kao takav.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Rijeka, donja Drenova zelena zona

na savršenoj lokaciji na donjoj Drenovi! Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s fasadom i krovom iz 2011. godine.

www.dux-nekretnine.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

NOVO Stanovi novogradnja Umag

Galerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!

www.pbz-nekretnine.hr