• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau što man - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau što man - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau što manje pala cijena 80 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau što manje pala cijena 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 378.296 € na 362.970 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 362.970 €, 81,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 389.000 €
22.02.2026 - 378.296 €
09.03.2026 - 362.970 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.: 099 5144 132. Hvala Vam. Prekrasan dvoetažni stan u stambeno-poslovnoj zgradi NOVA GALERIJA na Zagrebačkoj aveniji, trosoban, dvoetažni, 80.66m2, na 1 i 2 katu + GPM(garažno parkirno mjesto-nadoplata 30.000€) U donjem dijelu stana je velika....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 390.000 € na 370.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 75,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 390.000 €
25.04.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA DVOETAŽNI STAN, ZAGREB (KLAIĆEVA) | 75 m + 25 m GALERIJA (115 m UKUPNO) Prodaje se atraktivan dvoetažni stan smješten u uređenom potkrovlju u Klaićevoj ulici, ukupne podne površine **115 m** (75 m + galerija 25 m). Stan se sastoji od: * ulaznog predprostora * prostranog **open-space....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.900 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.900 €, 79,21 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 288.645 €
09.02.2026 - 285.000 €
15.03.2026 - 269.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
08.04.2026 - 259.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PROSTRAN I FUNKCIONALAN STAN U ILICI ? BLIZINA CENTRA + GARAŽA Na odličnoj lokaciji u Ilici, u neposrednoj blizini Zagrebačke pivovare, prodaje se prostran i funkcionalan stan udaljen svega 4 tramvajske stanice od Trga bana Jelačića. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade iz 1926.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 371.036 € na 363.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 363.000 €, 80,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 371.036 €
05.04.2026 - 363.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažan stan ukupne površine 80,66 m², smješten na prvom i drugom katu kvalitetno građene i uredno održavane zgrade novije gradnje s liftom, u zagrebačkom naselju Špansko.Stan je koncipiran kao dvoetažni prostor s jasno razdvojenim dnevnim i noćnim dijelom. Na donjoj etaži nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 335.000 € na 320.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,34 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 335.000 €
28.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 129.000 € na 125.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Vežica, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 129.000 €
12.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka ? Kuća za adaptaciju s velikom okućnicom Na mirnoj lokaciji, nadomak grada i svih sadržaja, nalazi se kuća koja nudi velik potencijal za uređenje po vlastitoj mjeri. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe, vanjskog toaleta i terase. Posebna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 310.000 € na 298.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 310.000 €
22.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja. U cijeni kompletan namještaj.Klasično grijanje-struja. Raspored prostorija: Donja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje pala cijena 80 m2 (18)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau što manje 80 m2 (6)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka roh-bau što manje pala cijena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!