• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 do 360000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 do 360000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.597 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • suteren
    • 2.kat
    • za adaptaciju
    • dvorište
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 do 360000 eura'
350.000 €
350.000 €
175.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan za adaptaciju u Zagrebu-Trešnjevka površine 68.79m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje i blagavaonice, kupaonice te spremišta i parkirnog mjesta. Spavaće sobe se nalaze u suterenu, a dnevni boravak kuhinja i blagavaonica u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana, veličine 73 m², s parkirnim mjestom u Gornjem Stupniku. Stan je etažiran, dvoetažni, nalazi se na 1. i 2. katu višestambene zgrade, od ukupno 2 kata i 8 stanova. Stanu pripada parkirno mjesto s ulične strane ispred dvorišta.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 419.000 € na 394.900 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 394.900 €, 67,85 m2 cca 5820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 419.000 €
18.04.2026 - 394.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 ILI 0917806685 *** Trešnjevka ? vrhunski dvoetažni stan s galerijom u modernom kompleksu Allegheny Plaza, na izuzetnoj lokaciji svega stotinjak metara od tramvajske stanice, što omogućuje brzu i jednostavnu povezanost sa svim dijelovima grada.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com