• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 što manje

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 što manje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.784 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • 2.kat
    • potkrovlje
    • vrt
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban, dvoetažni stan veličine 69 m2 u prizemlju i suterenu stambene zgrade bez lifta na Trešnjevci. Zgrada neoštećena u potresu izgrađena je 2005. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 419.000 € na 394.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 394.900 €, 67,00 m2 cca 5890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 419.000 €
06.05.2026 - 394.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 ILI 0917806685 *** Trešnjevka vrhunski dvoetažni stan s galerijom u modernom kompleksu Allegheny Plaza, na izuzetnoj lokaciji svega stotinjak metara od tramvajske stanice, što omogućuje brzu i jednostavnu povezanost sa svim dijelovima grada.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 što manje'
350.000 €
160.000 €
241.500 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan za adaptaciju u Zagrebu-Trešnjevka površine 68.79m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje i blagavaonice, kupaonice te spremišta i parkirnog mjesta. Spavaće sobe se nalaze u suterenu, a dnevni boravak kuhinja i blagavaonica u prizemlju.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 429.990 € na 418.990 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 418.990 €, 68,00 m2 cca 6160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 429.990 €
28.03.2026 - 418.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan s galerijom na Trešnjevci (ALLEGHENY PLAZA). Ukupna površina stana iznosi 70,73 m, dok neto korisna površina iznosi 61,49 m. Stanu također pripada spremište površine 2,81 m (neto 1,41 m). Stan se nalazi na 2. katu stambene zgrade. Stan se sastoji od: dnevnog....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!