• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.784 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan za adaptaciju u Zagrebu-Trešnjevka površine 68.79m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje i blagavaonice, kupaonice te spremišta i parkirnog mjesta. Spavaće sobe se nalaze u suterenu, a dnevni boravak kuhinja i blagavaonica u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana, veličine 73 m², s parkirnim mjestom u Gornjem Stupniku. Stan je etažiran, dvoetažni, nalazi se na 1. i 2. katu višestambene zgrade, od ukupno 2 kata i 8 stanova. Stanu pripada parkirno mjesto s ulične strane ispred dvorišta.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 429.990 € na 418.990 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 418.990 €, 68,00 m2 cca 6160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 429.990 €
28.03.2026 - 418.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan s galerijom na Trešnjevci (ALLEGHENY PLAZA). Ukupna površina stana iznosi 70,73 m, dok neto korisna površina iznosi 61,49 m. Stanu također pripada spremište površine 2,81 m (neto 1,41 m). Stan se nalazi na 2. katu stambene zgrade. Stan se sastoji od: dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka prizemlje 70 m2'
350.000 €
394.900 €
275.000 €
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban, dvoetažni stan veličine 69 m2 u prizemlju i suterenu stambene zgrade bez lifta na Trešnjevci. Zgrada neoštećena u potresu izgrađena je 2005. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 241.500 €, 69,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!