• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka potkrovlje što - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka potkrovlje što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka potkrovlje što veće porasla cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka potkrovlje što veće porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.561 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 178.000 € na 182.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 182.000 €, 150,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 178.000 €
13.03.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na traženoj lokaciji, u okruženju obiteljskih kuća, na ponudi je dvoetažni stan sa pripadajućom konobom od 30m2. Stan obuhvaća 1. kat (80m2) i visoko potkrovlje (40m2). Na 1. katu se nalazi kuhinja, dnevni boravak, soba, hodnik i kupaona, a u potkrovlju su još 2 sobe. Iz kuhinje se....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 580.000 € na 595.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 595.000 €, 188,92 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 580.000 €
15.05.2026 - 595.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan smješten na prvom katu i u potkrovlju samostojeće stambene vile, koja se sastoji od dva stana s odvojenim ulazima, što omogućuje privatnost. Stan ukupne korisne površine od 188,92 m² prostire se na dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je prostrani dnevni....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 270.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stana na Drenovi. Smješteni u novijoj zgradi koja je izgrađena prije otprilike 20 godina. Oko zgrade postoji dovoljno prostora za parkiranje vozila, što je značajna pogodnost. Na donjoj etaži stana nalazi se dnevni prostor. To uključuje kuhinju s blagovaonicom, kupaonicom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka potkrovlje što veće porasla cijena'
274.000 €
450.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 269.000 €
19.02.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 275.000 €
18.04.2026 - 280.000 €
24.04.2026 - 285.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

**MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU** Prodajem kvalitetan i prostran trosobni stan (3 spavaće sobe + DB). Stan se nalazi u visokom potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje s ukupno 6 stanova. Korisna površina stana iznosi 103 m² ( neto u koeficjentima 70,2 m² ). Stan se sastoji od....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 410.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, 410.000 €, 90,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 370.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen, dvoetažni komforan, trosoban stan s otvorenim, panoramskim pogledom na more. Isti je položen na trećem katu višeetaže kuće koja se nalazi na parceli prvi red do mora i uređene plaže. Sastoji se od kuhinje, blagovaonica i dnevnog boravka (open space) s izlazom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more