• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka park 60 m2 Zadn - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park 60 m2 Zadn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka park 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka park 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 235.800 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Pešćenica, Ferenščica, prodaje se uredan i održavan 2s stan u starijoj zgradi (1967g.) na 1 katu/5 katova. Zgrada je kvalitetno građena; armirano betonske konstrukcije, međukatne konstrukcije također armiranobetonske. Stan je renoviran 1990 i 2000g. Grijanje je na toplanu, režije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

0955569861 Lift je u procesu izgradnje. Blizina svih potrebnih sadržaja (škola, vrtić, crkva, dom zdravlja, dućani, pekare, park) PVC stolarija, parket Stan Zagreb Stenjevec Malešnica 60 m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 59,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Dubravi, smjestio se ovaj pažljivo održavan dvosoban stan površine 59 m², idealan za sve koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i praktične svakodnevice. Smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom, stan pruža osjećaj toplog doma već pri prvom ulasku.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, MLAKA ? Funkcionalan stan 3S+DB, prizemlje Na lokaciji u širem centru Rijeke, u naselju Mlaka, u blizini Novog lista, prodaje se uredan i funkcionalan stan površine cca 58 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan u Utrinama odličnog rasporeda! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, zasebne kupaonice i dodatnog odvojenog WC-a. Na stanu je kompletno ugrađena nova PVC stolarija, što dodatno doprinosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Volovčica), 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 57 m2 na devetom katu zgrade s dva lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno devet katova te se nalazi u naselju Volovčica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VIDEO STANA NAKON SLIKA. Trešnjevka, odlična, mirna lokacija, 100 m uvučeno od Nove ceste uz park ( dječje igralište),prodaje se 3s stan na III katu ( bez lifta), koji se sastoji od : ulazni hodnik, kupaona, wc-a, 3 sobe ( 3,43 x 4,14 m, : 4,61 x 4,14m,: 2,30x3,53 m) kuhinja i lođa.Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka park 60 m2 zadnjih 14 dana (22)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 zadnjih 14 dana (1)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana (9)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park 60 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine