• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena Zad - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena Zad - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 335.000 €
22.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 700.000 € na 599.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 599.000 €, 376,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 700.000 €
15.05.2026 - 599.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 376 m2 u visokom prizemlju kuće izgrađene 1937. godine. Ima ukupno 2 kata te se nalazi u ulici Pantovčak.Stan se sastoji od:Prizemlja, površine 221 m2: dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 5 spavaćih soba, 2 kupaonice, wc-a, hodnika, 1 natkrivene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 312.000 € na 298.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 312.000 €
15.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina predstavlja lijep dvoetažni stan površine 85 m2, smješten u mirnoj ulici, u blizini svih važnih sadržaja. U donjem dijelu stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagavaonom, iz kojeg se izlazi na šarmantan balkon s pogledom na Učku. Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena zadnjih 14 dana'
298.000 €
325.000 €
325.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 230.000 € na 197.500 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 197.500 €, 142,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 230.000 €
16.05.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, DUBRAVA, 142 M2, 6 SOBA, DVOETAŽNI, TAVAN, GARAŽA, SPREMIŠTE Sastoji se od dvije etaže smještene na 1.katu i potkrovlju etažirane obiteljske kuće. 1.ETAŽA površine 96,33 m2 - 4 sobe (17,22 m2, 16,40 m2, 13,36 m2, 9,28 m2), kuhinja, izba, kupaonica, zasebni WC, predsoblje,....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 479.000 € na 465.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 465.000 €, 186,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 460.000 €
07.02.2026 - 479.000 €
23.05.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, DONJA DRENOVA - 4S+DB, novija gradnja, prostrana terasa! Posredujemo u prodaji unikatne nekretnine u gradskim linijama u Rijeci. Dvoetažni stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 2. katu, te je sveukupne površine od čak 190 m2. Uredna zgrada, prostrana terasa, mirna lokacija,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo projekt, dvoetažni stan/ u naravi kuću u nizu na gradskoj lokaciji ? Škurinje. Gradnja je planirana za 2025. godinu, a projekt dolazi od provjerenog investitora s iskustvom u kvalitetnoj izvedbi. Nekretnina se prodaje po sistemu roh bau ? visoki, s uključenim PDV-om....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr