• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten do - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten do 2800 eura/m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten do 2800 eura/m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.490 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni, nenamješten stan površine 96 m² u stambenoj zgradi u Gornjoj Dubravi. Stan se nalazi na 2. katu, koji je ujedno i posljednji kat zgrade. Raspored je 3-soban, a posebna pogodnost su čak četiri kupaonice s WC-om, što pruža dodatnu udobnost i funkcionalnost. Stan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 611.000 €, 215,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna novogradnja na Šestinama. Ovaj dvoetažni stan koji se prostire preko visokog prizemlja i prvog kata sastoji se od dva predsoblja, tri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice za maksimalnu praktičnost, dnevnog boravka s blagavaonicom, kuhinje, WC-a za goste i walk....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten do 2800 eura/m2'
215.000 €
215.000 €
215.000 €
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 399.000 €, 145,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 145 m2 smješten na području Srdoča. Stan se sastoji od prve i druge etaže tj. kata. Na prvoj, donjoj etaži smješteni su hodnik, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonica, dok su na gornjoj još....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

KOZALA, u ponudu smo dobili renovirani dvoetažni stan u autohtonoj primorskoj kući. Stan se nalazi u kući sa samo dva stana koji su podjeljeni po vertikali tako da je u naravi kuća u nizu. Sastoji se od prizemlja gdje nalazimo kuhinju s blagavaonicom, dnavni boravak, ostavu i kupaonicu.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Škurinjama u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje. Rasporedom je trosobni s dnevnim boravkom površine 110.30m2. Na donjoj etaži nalazi se veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom i lođom, toalet i spremište ispod stepenica, a na drugoj etaži....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 104.000 € na 125.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 105.000 €
30.11.2025 - 104.000 €
02.03.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan/prostor ukupne površine 51,57 m2, smješten u manjoj kući na mirnoj lokaciji na Srdočima. Nekretnina se sastoji od uređenog prizemlja površine 21,79 m2 te prostranog suterena površine 29,78 m2, s vlastitim ulazima. PRIZEMLJE ? 21,79 m2 (uređen stan ? odmah....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Prostrana katnica s garažom i vrtom ? Borongaj, Zagreb Prodaje se prostrana i potpuno namještena katnica ukupne površine 286 m², smještena u mirnoj ulici u blizini okretišta na Borongaju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata, potkrovlja, tavana, uređenog vrta s pomoćnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Katnica s garažom 286 m2, u blizini okretišta na Brorongaju. Sastoji se od prizemlja, kata, potkrovlja, tavana, vrta s pomoćnim objektom i odvojene garaže površine 20 m2. Prizemlje se sastoji prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s toaletom, spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me