• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.396 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • zagrebačka ulica
    • kvalitetan
    • 3.kat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m, smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 1.200.000 €, 214,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Split, Grad ? Kuća s pogledom na more i grad, na prodaju Prodajemo jedinstvenu kamenu kuću iz 19 -og stoljeća smještenu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Varošu. Proteže se na pet etaža, na način da je u prizemlju smještena konoba u autentičnom mediteranskom stilu koja je opremljena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 611.000 €, 215,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna novogradnja na Šestinama. Ovaj dvoetažni stan koji se prostire preko visokog prizemlja i prvog kata sastoji se od dva predsoblja, tri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice za maksimalnu praktičnost, dnevnog boravka s blagavaonicom, kuhinje, WC-a za goste i walk....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka nenamješten'
259.000 €
215.000 €
215.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.500.000 €, 304,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine d.o.o. nude vam za prodaju stan: LOKACIJA GORNJE PREKRIŽJE sjever, centralni dio Zagreba TOP LOKACIJA !!! Jedna od najljepših rezidencijalnih četvrti Zagreba u nastavku ulice Tuškanac, 50m od Cmroka. Ulica s najljepšim vilama u gradu. Udaljeno samo 5 min vožnje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 130.000 €, 22,00 m2 cca 5910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Pantovčak 300 m od Britanskog trga Prodaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan upisane površine 22,47 m, koji se u naravi koristi kao dvoetažni 2-sobni stan ukupne korisne površine cca 43 m. Stan se nalazi u prizemlju uredne i održavane zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 399.000 €, 145,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 145 m2 smješten na području Srdoča. Stan se sastoji od prve i druge etaže tj. kata. Na prvoj, donjoj etaži smješteni su hodnik, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonica, dok su na gornjoj još....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 104.000 € na 125.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 105.000 €
30.11.2025 - 104.000 €
02.03.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan/prostor ukupne površine 51,57 m2, smješten u manjoj kući na mirnoj lokaciji na Srdočima. Nekretnina se sastoji od uređenog prizemlja površine 21,79 m2 te prostranog suterena površine 29,78 m2, s vlastitim ulazima. PRIZEMLJE ? 21,79 m2 (uređen stan ? odmah....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Škurinjama u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje. Rasporedom je trosobni s dnevnim boravkom površine 110.30m2. Na donjoj etaži nalazi se veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom i lođom, toalet i spremište ispod stepenica, a na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 480.000 €, 137,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.comID: 15719 Donji grad, blizina HNK- stan sa tri apartmanaPrekrasan moderan, dvoetažni četverosoban soban stan stvarne površine 137,20m2 na 3. i 4.katu zgrade sagrađene 1927 godine. Po vl.listu stan je 112,15m2. Zgrada nema dizalo. Zgrada je konstrukcijski obnovljena.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

KOZALA, u ponudu smo dobili renovirani dvoetažni stan u autohtonoj primorskoj kući. Stan se nalazi u kući sa samo dva stana koji su podjeljeni po vertikali tako da je u naravi kuća u nizu. Sastoji se od prizemlja gdje nalazimo kuhinju s blagavaonicom, dnavni boravak, ostavu i kupaonicu.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 368.000 € na 389.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 389.000 €, 122,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 368.000 €
22.04.2026 - 389.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Drenova, kuća u nizu, odlična mikrolokacija. Kuća se sastoji od 6 poluetaža veličine 40m2 koje su u potpunosti iskorištene i dizajnirane do najsitnijih detalja. Ispred nekretnine je dvorište te ulaz u kuću i u garažu koja je dio prizemlja nekretnine te ima i unutarnji ulaz iz hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Katnica s garažom 286 m2, u blizini okretišta na Brorongaju. Sastoji se od prizemlja, kata, potkrovlja, tavana, vrta s pomoćnim objektom i odvojene garaže površine 20 m2. Prizemlje se sastoji prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s toaletom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 96,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA | ZAGREB ? DUBRAVA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN | 96 m² | TERASA + PARKING Prodaje se **prostran i funkcionalan dvoetažni trosobni stan** površine **96 m²**, smješten na odličnoj i traženoj lokaciji u Dubravi. Riječ je o nekretnini koja nudi iznimnu udobnost, fleksibilnost uređenja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Prostrana katnica s garažom i vrtom ? Borongaj, Zagreb Prodaje se prostrana i potpuno namještena katnica ukupne površine 286 m², smještena u mirnoj ulici u blizini okretišta na Borongaju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata, potkrovlja, tavana, uređenog vrta s pomoćnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 1.000.000 €, 152,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 3s dvoetažni stan s terasom, vrtom i dvostrukom garažom u prestižnom novom donjogradskom kompleksu Park kneževa. Neto površina stana s lođom (75% obračunski), terasom i vrtom (25% obračunski) je 133,67 m2. Površina garaže uz primjenu koeficijenta od 50% iznosi 18,10 m2. Ukupna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 316.800 €, 86,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvoetažni, trosobni nenamješten stan od 96 m² u Dubravi, na odličnoj lokaciji koja omogućuje ugodan i praktičan život. Stan se proteže na dvije etaže, što mu daje poseban šarm i osjećaj prostranosti, a raspored prostorija pruža puno mogućnosti za organizaciju doma prema vlastitim....