• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 43 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 43 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 429.000 €, 99,98 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i zelenoj Kosirnikovoj ulici, svega 100 metara od Vinogradske bolnice i preko puta park-šume Jelenovac, prodaje se kvalitetno i potpuno renoviran četverosoban stan NKP 98,48 m². Stan se nalazi na 1. katu manje armiranobetonske zgrade sa samo 3 stana (jedan stan po etaži),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 184.990 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno novouređen stan na zapadu Zagreba, u naselju Stenjevec, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom, izgrađene 1987. godine. Zgrada ima ukupno šest katova, a stan se ističe funkcionalnim rasporedom i kvalitetno izvedenom adaptacijom. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 169.999 €, 40,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalan i ugodan stan površine 39 m² smješten u naselju Travno, na 4. katu uredno održavane zgrade s ukupno 8 katova. Stan je odličnog rasporeda te se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? kupaonice ? kuhinje ? blagovaonice ? spavaće sobe ? dnevnog boravka Zahvaljujući praktičnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 420.000 €, 99,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U Dugavama se prodaje komforan četverosoban stan površine 99 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne zgrade iz 2007. godine. Posebna prednost stana je korištenje privatnog vrta površine 100 m², idealnog za obiteljski život, odmor i druženja. Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 349.000 €, 84,08 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan stan, 3s+db površine 84.04 m2, smješten na širem području centra grada Rijeke. Stan je uredno održavan, orijentiran je na sjever i jug, što mu osigurava puno dnevnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom cijelog dana. Raspored prostorija vrlo je praktičan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 185.000 €, 42,75 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 1soban stan u suterenu zgrade u centru grada. Odlično je pozicioniran, u blizini tramvajske stanice, škole, vrtića, fakulteta, te svih drugh bitnih sadržaja. Kvalitetna zgrada, bez oštećenja u potresu (zelena naljepnica).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 220.000 €, 53,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 68,15 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

JARUN, 3-SOBAN, 71,28 m2, VANJSKO PARKIRNO MJESTO, MANSARDA BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE ZA KUPCA! 3-soban stan na mansardi s balkonom i vlastitim parkirnim mjestom smješten je na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? na Jarunu. Ovaj funkcionalan i ugodan stan pruža savršen spoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jarun, Kod Našičke, 3s, 55m2 PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m2 u prizemlju s terasom i vrtom. Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom, 2 komforne sobe, prostrane kupaonice s WC-om i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2 (54)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 (760)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more