• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 40 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 40 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4000 eura/m2 90 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4000 eura/m2 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Novo u ponudi. Prodaje se odličan obiteljski stan na Škurinjama. Stan je trosoban plus dnevni boravak, odličnog je rasporeda, južni balkon sa pogledom na more, smočnica u stanu, dva sanitarna čvora. Adaptiran kompletno, nove instalacije struje i vode, PVC-e vanjska stolarija sa aluminijskim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan ukupne površine 95 m2 smješten na području Pećina. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - tri spavaće sobe - kupaonice - dva balkona Stan je jugoistočne orijentacije te se iz njega pruža prekrasan pogled na more. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 349.000 €, 88,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Ekskluzivna ponuda RE/MAX Centar nekretnina: Prekrasan 4-sobni stan na atraktivnoj lokaciji u Kantridi Predstavljamo izuzetnu nekretninu koja će zadovoljiti najzahtjevnije želje ? prostrani četvero sobni stan ukupne površine 88 m², smješten u mirnom dijelu Kantride, u prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 120.000 €, 86,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se roh bau potkrovlje površine 85,90 m2 prema zemljišnim knjigama. Nekretnina se nalazi u stambenoj zgradi te predstavlja odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama i potrebama. Zahvaljujući dobroj kvadraturi i funkcionalnom tlocrtu, prostor budućem vlasniku pruža....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m². * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 120.000 €, 86,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potkrovni stan oznake S17, smješten u potkrovlju stambene zgrade. Stan je u roh bau fazi i predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji žele urediti nekretninu u potpunosti prema vlastitim željama i potrebama. Tlocrtna površina iznosi čak 130 m², dok je u zemljišnim knjigama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,59 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uredan i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 85,59 m², smješten u samom centru Srdoča, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od: Prva etaža: - dnevni boravak s kuhinjom - soba - kupaonica - hodnik - balkon Druga etaža -....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije do 4000 eura/m2 90 m2 (19)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4000 eura/m2 90 m2 (110)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4000 eura/m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.