01 6641 092
Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije 90 m2 pala cijena" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.461 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 €
- Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 335.000 €
23.05.2026 - 325.000 €
16.05.2026.,
www.crozilla.com
Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....
Promjena cijene sa 310.000 € na 298.000 €
- Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 310.000 €
23.05.2026 - 298.000 €
24.01.2026.,
www.crozilla.com
Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja. U cijeni kompletan namještaj.Klasično grijanje-struja. Raspored prostorija: Donja....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com