• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što m - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što manje 60 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što manje 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 54,59 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješten trosobni stan u visokom prizemlju obnovljene zgrade, građene 1971. godine. Sastoji se od: Dnevni boravak Kuhinja Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gajnice, 199.000 €, 54,95 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE stan na 4. katu u zgradi kvalitetne gradnje u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu u Gajnicama. Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao stan) Tlocrt:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m² u prizemlju s terasom i vrtom. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 u visokom prizemlju zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1965. godine te ima ukupno 12 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i 2 hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . Prodaje se trosoban stan na Trešnjevci ? Selska ulica. Ovaj lijep i funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za ugodan život. Prostran i svijetao, s modernim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MLAKA ? funkcionalan stan 3S, prizemlje Na lokaciji u širem centru Rijeke, u naselju Mlaka, u blizini Novog lista, prodaje se uredan i funkcionalan stan površine cca 58 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 350.000 €, 58,00 m2 cca 6030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Ekskluzivno prodajemo kompletno namješteni i održavani stan na osličnoj lokaciji u gradu Splitu, predio Varoš, Vijugasta ulica. Stan se nalazi na 1. katu kamene kuće u ukupnoj površini od 58 m2. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,65 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije što manje 60 m2 (37)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 (32)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što manje (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad