• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što j - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što j - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 182.000 €, 54,05 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Samoborska cesta, prodaje se lijepi dvosobni stan zatvorene površine 51 m2 nate trećem katu dobro održavane zgrade bez lifta na dobroj lokaciji.Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim dijelom, spavaće sobe, radne sobe, kupaonice i natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 28 m2, 1-soban Prodaje se 1-soban stan površine 28 m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je izgrađena 1965. godine te se sastoji od prizemlja, prvog kata, drugog kata i tavana. Stan se sastoji od 2 prostorije i kupaonice s wc-om. Stan zahtijeva adaptaciju.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 105.000 €, 28,45 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 118.900 €, 38,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je uređeni jednosobni stan od 38m2 stambene površine u potkrovlju uredne zdrade. OPIS STANA: spavaća soba kupaona kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom Stan se prodaje namješten. Ovaj jednosobni stan ispod kosog krova iskorišten je maksimalno. Uz to osvijetljen je krovnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Hosti, 120.000 €, 34,18 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

HOSTI - MANJI STAN SPREMAN ZA USELJENJE U mirnom dijelu Rijeka, u naselju Hosti, prodaje se funkcionalan i uredan stan manjeg formata, idealan za stanovanje ili investiciju za dugoročni odnosno turistički najam. Nekretnina se odlikuje vrlo dobrim rasporedom prostora te ugodnom i praktičnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru Zagreba ukupne površine cca 50 m², od čega je u vlasničkom listu upisano 23,14 m². Ova funkcionalna nekretnina sastoji se od: -ulaznog prostora prostrane glavne prostorije -spavaće sobe -kuhinje -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvosobni nstan u suterenu zgrade od 4 kata. Sastoji se od: hodnika dnevnog boravka sa blagovaonom kuhinje spavaće sobe kupaonice Grijanje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 46 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 46 m2 u razizemlju zgrade. Zgrada je izgrađena 1960-ih godina i ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, spavaće sobe, kupaonice, predsoblja i ostave. Stan je u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost prostora....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,71 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Škurinjama smješten na četvrtom katu (podkrovlje) uredne i održavane zgrade koja je prije dvije godine renovirana ? obnovljeni su krov i fasada. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, bez tereta. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s dnevnim boravkom u jednoj....