• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 265.000 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-2 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je sredinom lipnja....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 242.000 €
20.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 444.609 €, 89,10 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Črnomerec, četverosoban apartman u novogradnji s KONE liftom, smješten u zgradi sa 161. jedinicom, na izvrsnoj lokaciji.Stan E2.4 se nalazi na drugom katu i sastoji se od ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice s izlazom na loggiu veličine 8,94 m2....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Mertojak, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u zgradi s liftom, na Mertojaku. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji za život s obzirom da se par koraka od zgrade nalazi nekoliko dućana, autobusna stanica, a u blizini je škola, ambulanta kao i plaža koja je udaljena svega 800m.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan veličine 57m2 (zatvoreni prostor) + 90m2 velika terasa na četvrtom katu zgrade s liftom iz 2020. godine. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, terase i ostave. Također mu pripada garažno parkirno mjesto u....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Martinkovac, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja moderan i komforan 2S+DB stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na Martinkovcu, idealan za kupce koji traže udoban i funkcionalan životni prostor s prekrasnim pogledom na more. Stan ukupne površine 90 m² nalazi se na 5. katu moderne stambene zgrade s liftom izgrađene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 345.000 €, 91,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, LANIŠTE, 91 m2, 4-SOBAN Prodaje se 4-soban stan ukupne neto površine 91 m2 koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena krajem dvije tisućitih godina i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 270.000 €, 91,25 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vrapče Komforan trosoban stan neto površine 91,25 m2 na 1. katu stambene zgrade izgrađene 2008. godine. Zgrada nema lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice s kadom i wc-om, zasebnog wc-a, ostave, hodnika i loggie. Terasa/vrt cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 315.000 €, 91,60 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji !! Vlasništvo 1/1 bez tereta !! Površine 92m2 , sastoji se od : -2 sobe - dnevni boravak - kupaonica - kuhinja - wc - ostava - terasa - hodnik Stan se nalazi u stambenoj zgradi od 5 katova na posljednjem 5.katu ! Zgrada je opremljena sa dizalom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana 90 m2 (52)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 14 dana 90 m2 (8)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift 90 m2 (3)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.