• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka lift pala cijen - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift pala cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka lift pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka lift pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 180.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 220.000 €
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje lijep 3 soban stan na 1. katu zgrade od 2 kata. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. 2015.g. kompletno je uređen prilikom čega je promijenjena unutarnja i vanjska stolarija, uređeni podovi i zidovi, spušteni....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u Kombolovoj ulici, naselje Utrine, na 2. katu stambene zgrade s 9 katova i liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škola, vrtića, tržnice, bazena i sportskih sadržaja, Avenue Malla, trgovina i uslužnih....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 106,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 320.000 €
10.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji na Krnjevu, u zgradi s liftom, prodaje se prostran stan 106 m2, odličnog rasporeda. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, dnevnog boravka, dvije kupaonice, dodatnog WC-a, dva balkona i 2 ostave. Orijentacija stana je jugsjever, što osigurava puno svjetla tijekom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 86,61 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 365.000 €
21.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Donja Dubrava, trosoban stan na 8.katu zgrade s liftom, unutrašnje površine 82,86 m².Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka i blagovaone s izlazom na loggiu, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta.Loggia se prostire se uzduž cijele sjeverne strane stana....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 229.900 € na 214.900 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 214.900 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 234.900 €
18.04.2026 - 229.900 €
16.05.2026 - 214.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, ZAGREB, GAJNICE, 2-soban, 53 m2, lift, Peruanska ul. Stan ima : hodnik, dnevni boravak sa izlazom na loggiu, kuhinja s blagovaonicom, spavaća soba sa izlazom na drugu loggiu, kupaonica, wc. Na zgradi je završena energetska obnova sa novom termo fasadom, 2 novija lifta,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 245.000 €, 39,00 m2 cca 6280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 250.000 €
11.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: Svijetao stan s lođom i panoramskim pogledom Plokite / Sućidar Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 39,76 m, smješten u mirnoj ulici kvarta Plokite, neposredno uz granicu sa Sućidarom. Lokacija nudi savršenu ravnotežu između gradske praktičnosti i privatnosti.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 289.999 € na 284.999 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 284.999 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 289.999 €
11.05.2026 - 284.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i potpuno adaptiran stan površine 74 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, naselje Klaka. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade od ukupno pet katova. Zgrada trenutno nema lift, no u tijeku su završni dogovori stanara oko njegove ugradnje. Tlocrtno je....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 279.990 € na 274.990 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 274.990 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 299.990 €
26.04.2026 - 289.990 €
10.05.2026 - 279.990 €
13.05.2026 - 274.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 63 m u Zagrebu, Sopot. Stan se nalazi na 16. katu od ukupno 16 katova u zgradi s liftom, što pruža otvoren pogled i obilje prirodnog svjetla. Sastoji se od: dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika te loggie. Grijanje je na....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka lift pala cijena zadnjih 14 dana (55)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka pala cijena zadnjih 14 dana (17)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift zadnjih 14 dana (5)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift pala cijena (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>