• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka lift Najnovije - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka lift Najnovije

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 132,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se prekrasan 4 soban stan s terasom. Nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade. Izrazito svijetao zbog svoje orijentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, a opremljen je klima uređajem, protuprovalnim vratima te PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Srednjaci, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina.Sastoji se od:Dnevni boravak s kuhinjomDvije sobe KupaonicaSpremište u podrumuGrijanje: toplana Stanu pripada i dodatno spremište na istom katu.Parking je javni besplatni.Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.866 €, 78,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 78m2, na drugom katu zgrade s liftom, Vrbani. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom, tri sobe, sobice, izbe, kupaonice, toaleta, hodnika, degažmana i loggie. Grijanje etažno plinsko centralno. Parking javni besplatni. Odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena cca. 1986. godine, ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan veličine 68m2 + 4,43m2 spremište, na petom katu zgrade s liftom iz 1997. godine u Miramarskoj ulici. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, toaleta, kuhinje, ostave, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, balkona i spremišta u podrumu zgrade. Kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka lift najnovije (52)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije (4)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift (53)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.