• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 280 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 280 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 280000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 280000 eura" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.795 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • 1.kat
    • povoljan
    • terasa
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Vežica, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite krajnju kuću u nizu na Donjoj Vežici. Kuća se prostire na tri etaže, prizemlje, prvi kat i tavanski prostor, ukupno 98 m² stambene površine. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje privatno dvorište površine 54 m², idealno za odmor, druženja....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod nas ? jedinstvena prilika! Dvojna kuća od 72m2 na prodaju u srcu Bulevarda, samo 5 minuta hoda od Korza. Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih gradskih četvrti, nalazi se ova šarmantna dvojna kuća iz 1891. godine, idealna za one koji traže nekretninu s dušom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 55,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je namješten dvoetažni trosobni stan na 4. katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine na praktičnoj i traženoj lokaciji na Trešnjevci, idealan za obiteljski život ili investiciju. Prostorije su raspoređene na dvije etaže: - na donjoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 280000 eura'
289.000 €
215.000 €
259.900 €
  Stan, RIJEKA, Sušak, 215.000 €, 104,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, CENTAR - Dvoetažni stan 104 m2, s dvorištem i parkingom PRILIKA NA PAR MINUTA OD CENTRA! Na prodaju je dvoetažni stan površine 104 m2, smješten na odličnoj lokaciji u Rijeci. Stan se nalazi na prvom katu i u potkrovlju kuće s novom fasadom i krovom. Vlastitim vanjskim stubištem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 269.000 €, 175,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju prekrasan, prostran dvoetažni stan veličine 175m2 na mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja u Gornjem Stupniku. Zgrada je kvalitetne gradnje, sastoji se od 2 stana te svakom stanu pripada vrt/dvorište. Zgrada je sagrađena 2010.g. Predmetni stan sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 269.000 €, 154,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan na Srebrnjaku, 154 m² Lokacija: Grad Zagreb, Maksimir, Srebrnjak Stambena površina: 154 m² Broj soba: 5+ Opis nekretnine: Prodaju se dva stana povezana unutarnjim stubištem, ukupne površine oko 154 m², zajedno s pripadajućim dijelom dvorišta i vrta: Prizemni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 269.000 €, 154,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srebrnjak, Peterosoban stan koji se proteže na dvije etaže u kući za renovaciju ukupne površine 154m2. Sastoji se od: - etaža ( suteren ): ulaznog hodnika s garderobnim prostorom, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe,kupaonice s toaletom i tušem. - etaža ( visoko prizemlje ): ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 180,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u privatnoj kući od 107 m2 na 1 katu s pripadajućim potkrovljem od 73 m2 korisne površine. Prema građevinskoj dozvoli potkrovlje je moguće povezati sa stanom u otvoreni prostor kao dvoetažni stan. Potkrovlje je visoki roh- bau i može se urediti po ukusu kupca. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 244.844 €, 52,35 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, NOVOGRADNJA, dvosoban stan u prizemlju koji se proteže na dvije etaže površine 52,35m2. Sastoji se od: - etaža: ulaznog hodnika i open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju - etaža: spavaće sobe i kupaonice s tušem i toaletom u suterenu Očekivani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 225.000 €, 125,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Novo u gradnji! Dvoetažni stan, kuća u nizu, kvadrature cca.125,70 m2. Gradnja je prema modelu "Ključ u ruke", a ostale karakteristike su: - stan u sklopu urbane vile s 3 zasebne stambene jedinice - energetski razred A - podno grijanje putem dizalica topline - napravljena priprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se nekretnina ukupne površine 79 m2, smještena u prizemlju zgrade s ukupno tri etaže, u mirnoj i zelenilom okruženoj četvrti Gornje Vrapče, na području Črnomerca. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za život u prirodnom ambijentu, uz istovremenu blizinu svih ključnih....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 269.000 €
19.02.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 275.000 €
18.04.2026 - 280.000 €
24.04.2026 - 285.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

**MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU** Prodajem kvalitetan i prostran trosobni stan (3 spavaće sobe + DB). Stan se nalazi u visokom potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje s ukupno 6 stanova. Korisna površina stana iznosi 103 m² ( neto u koeficjentima 70,2 m² ). Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u autohtonoj primorskoj kući, ispunjen toplinom i šarmom mediteranskog načina života. Smješten na odličnoj lokaciji, stan površine 57m² se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ugodan dnevni boravak povezan s kuhinjom te kupaonica, dok je na katu prostrana....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 145.000 €, 25,72 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, BELVEDER, dvoetažni stan u adaptiranoj kući Belveder predstavlja jedan od "najpraktičnijih" kvartova u gradu Rijeci. Male je površine te je smješten gotovo u centru grada, a njegov naziv doslovno se sa talijanskog jezika prevodi kao "lijepi pogled". Mjesto koje je čak i Papa....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stupnik, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 160.000 €
06.04.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji dvosobnog stana, veličine 49.30 m², s dvorištem i dva parkirna mjesta u Gornjem Stupniku. Stan je etažiran, dvoetažni, nalazi se u prizemlju i na 1. katu višestambene zgrade, od ukupno 2 kata i 8 stanova. Stan ima zaseban ulaz s dvorišne strane,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na kontakt broj : 098 18 38 174 ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodajemo lijep stan koji se u naravi sastoji od dvije cjeline ( dvoetažni - dva stana sa zasebnim ulazima ), površine 51 m2, smješten na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Trešnjevci! Može se koristiti za investiciju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 95.000 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb! Črnomerec! Prodaje se šarmantna kućica s vlastitim dvorištem u mirnoj ulici na Črnomercu ? idealna za bijeg od gradske vreve i uživanje u privatnosti! Kućica površine 34 m² funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostrane spavaće sobe, manjeg dnevnog boravka s blagovaonskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan