• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 130 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 130 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 130 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 130 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.340 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 130 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 225.000 €, 125,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Novo u gradnji! Dvoetažni stan, kuća u nizu, kvadrature cca.125,70 m2. Gradnja je prema modelu "Ključ u ruke", a ostale karakteristike su: - stan u sklopu urbane vile s 3 zasebne stambene jedinice - energetski razred A - podno grijanje putem dizalica topline - napravljena priprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 289.000 €, 122,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE!Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se dvoetažni 5 sobni stan s terasom. Proteže se na prvom katu i potkrovlju manje zgrade. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 460.000 €, 115,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo dvoetažni stan za prodaju na Ksaveru, u poznatom naselju Kaskade. Naselje je podijeljeno u tzv. grozdove s više stambenih jedinica u svakome od njih. Površina stana je 139,89 m2 brutto i sastoji se od dva dijela: prizemlja i -1 etaže, te se može odvojiti u dvije zasebne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište do 130 m2'
389.000 €
215.000 €
523.000 €
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 649.000 €, 106,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni trosoban stan ukupne površine 106,48 m2 smješten u mirnom i rezidencijalnom dijelu Gračana, u manjoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2018. godine s ukupno tri stana, što osigurava privatnost i ugodno stanovanje. Stan ima plinsko grijanje, PVC stolariju i kvalitetan parket, a....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 215.000 €, 104,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, CENTAR - Dvoetažni stan 104 m2, s dvorištem i parkingom PRILIKA NA PAR MINUTA OD CENTRA! Na prodaju je dvoetažni stan površine 104 m2, smješten na odličnoj lokaciji u Rijeci. Stan se nalazi na prvom katu i u potkrovlju kuće s novom fasadom i krovom. Vlastitim vanjskim stubištem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 330.000 €, 129,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID 15143 Zagreb, Donja Kustošija Predivan dvoetažni stan neto ukupne površine 154,67 m2 na 1. katu privatne kuće građene 1996. godine. Kuća je kvalitetno građena i nije pretrpjela nikakva oštečenja tijekom potresa. Stan se sastoji od: Prvi kat 76m2: unutarnje stubište,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 312.500 €, 129,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S2 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 3, mogućnost za 4 sobe Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 335.000 €, 133,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S3 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13310 Sesvete, blizina osnovne škole Brestje Peterosoban dvoetažni stan površine 106,00 m2 u prizemlju zgrade izgrađene 2010. godine sa vrtom i 2 parkirna mjesta u ograđenom dvorištu zgrade. Zgrada nema dizalo. Zgrada ima zelenu naljepnicu. Nije imala oštećenja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 269.000 €
19.02.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 275.000 €
18.04.2026 - 280.000 €
24.04.2026 - 285.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

**MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU** Prodajem kvalitetan i prostran trosobni stan (3 spavaće sobe + DB). Stan se nalazi u visokom potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje s ukupno 6 stanova. Korisna površina stana iznosi 103 m² ( neto u koeficjentima 70,2 m² ). Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 480.000 €, 100,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan na drugom katu u centru grada. Stan ima ukupno 100 m2. Na donjoj etaži nalazi se predprostor, spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, a na katu je velika spavaća soba. Luksuzno je uređen i osvjetljen. Stan ima izlaz na malo zajedničko dvorište.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite krajnju kuću u nizu na Donjoj Vežici. Kuća se prostire na tri etaže, prizemlje, prvi kat i tavanski prostor, ukupno 98 m² stambene površine. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje privatno dvorište površine 54 m², idealno za odmor, druženja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 325.000 €, 136,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S1 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 410.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, 410.000 €, 90,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 370.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen, dvoetažni komforan, trosoban stan s otvorenim, panoramskim pogledom na more. Isti je položen na trećem katu višeetaže kuće koja se nalazi na parceli prvi red do mora i uređene plaže. Sastoji se od kuhinje, blagovaonica i dnevnog boravka (open space) s izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 499.000 €, 137,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo predivan dvoetažni stan u centru Zagreba, trenutačno pretvoren u tri zasebna apartmana koji se koriste kao apartmani za dnevni najam. Riječ je o uhodanom poslu (od 2018.), apartmani su iznimno dobro popunjeni zbog kvalitete, lokacije i ambijenta. Na 3. katu nalaze se dva....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 480.000 €, 137,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.comID: 15719 Donji grad, blizina HNK- stan sa tri apartmanaPrekrasan moderan, dvoetažni četverosoban soban stan stvarne površine 137,20m2 na 3. i 4.katu zgrade sagrađene 1927 godine. Po vl.listu stan je 112,15m2. Zgrada nema dizalo. Zgrada je konstrukcijski obnovljena.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod nas ? jedinstvena prilika! Dvojna kuća od 72m2 na prodaju u srcu Bulevarda, samo 5 minuta hoda od Korza. Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih gradskih četvrti, nalazi se ova šarmantna dvojna kuća iz 1891. godine, idealna za one koji traže nekretninu s dušom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 348.500 €, 81,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na katu i u potkrovlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 146,28 m2. Stan zauzima prvi kat i potkrovlje te ima zatvorenu površinu 66 m2. Na katu se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.900 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.900 €, 79,21 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 288.645 €
09.02.2026 - 285.000 €
15.03.2026 - 269.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
08.04.2026 - 259.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PROSTRAN I FUNKCIONALAN STAN U ILICI ? BLIZINA CENTRA + GARAŽA Na odličnoj lokaciji u Ilici, u neposrednoj blizini Zagrebačke pivovare, prodaje se prostran i funkcionalan stan udaljen svega 4 tramvajske stanice od Trga bana Jelačića. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade iz 1926.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se nekretnina ukupne površine 79 m2, smještena u prizemlju zgrade s ukupno tri etaže, u mirnoj i zelenilom okruženoj četvrti Gornje Vrapče, na području Črnomerca. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za život u prirodnom ambijentu, uz istovremenu blizinu svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u autohtonoj primorskoj kući, ispunjen toplinom i šarmom mediteranskog načina života. Smješten na odličnoj lokaciji, stan površine 57m² se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ugodan dnevni boravak povezan s kuhinjom te kupaonica, dok je na katu prostrana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 55,46 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je namješten dvoetažni trosobni stan na 4. katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine na praktičnoj i traženoj lokaciji na Trešnjevci, idealan za obiteljski život ili investiciju. Prostorije su raspoređene na dvije etaže: - na donjoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 244.844 €, 52,35 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, NOVOGRADNJA, dvosoban stan u prizemlju koji se proteže na dvije etaže površine 52,35m2. Sastoji se od: - etaža: ulaznog hodnika i open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju - etaža: spavaće sobe i kupaonice s tušem i toaletom u suterenu Očekivani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na kontakt broj : 098 18 38 174 ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodajemo lijep stan koji se u naravi sastoji od dvije cjeline ( dvoetažni - dva stana sa zasebnim ulazima ), površine 51 m2, smješten na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Trešnjevci! Može se koristiti za investiciju,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stupnik, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 160.000 €
06.04.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji dvosobnog stana, veličine 49.30 m², s dvorištem i dva parkirna mjesta u Gornjem Stupniku. Stan je etažiran, dvoetažni, nalazi se u prizemlju i na 1. katu višestambene zgrade, od ukupno 2 kata i 8 stanova. Stan ima zaseban ulaz s dvorišne strane,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 95.000 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb! Črnomerec! Prodaje se šarmantna kućica s vlastitim dvorištem u mirnoj ulici na Črnomercu ? idealna za bijeg od gradske vreve i uživanje u privatnosti! Kućica površine 34 m² funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostrane spavaće sobe, manjeg dnevnog boravka s blagovaonskim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 145.000 €, 25,72 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, BELVEDER, dvoetažni stan u adaptiranoj kući Belveder predstavlja jedan od "najpraktičnijih" kvartova u gradu Rijeci. Male je površine te je smješten gotovo u centru grada, a njegov naziv doslovno se sa talijanskog jezika prevodi kao "lijepi pogled". Mjesto koje je čak i Papa....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!