• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište Najnov - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište Najnov - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište Najnovije

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 585.000 €, 114,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Lijepi prostrani stan stambene površine 113,91 m2 na 1. katu urbane vile sa liftom. Nekretnina se sastoji od tri spavaće sobe, otvorene kuhinje s dnevnim boravkom, blagovaonicom i izlazom na lođu s prekrasnim pogledom na šumu, dvije kupaonice te ostave sa perilicom i sušilicom rublja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 182.000 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Samoborska cesta, prodaje se lijepi dvosobni stan zatvorene površine 51 m2 nate trećem katu dobro održavane zgrade bez lifta na dobroj lokaciji.Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim dijelom, spavaće sobe, radne sobe, kupaonice i natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m2 u prizemlju s terasom i vrtom. Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom, 2 komforne sobe, prostrane kupaonice s WC-om i kadom, vanjskog urednog spremišta, popločanog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 803 4788 (Antonija) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com Bez agencijske provizije!* U samom centru Zagreba, u Draškovićevoj ulici, svega desetak minuta hoda od glavnog trga, prodaje se trosoban stan na 4.katu stambene zgrade, te predstavlja odličnu investicijsku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Sheraton i samog centra Zagreba. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dvije velike sobe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, SUŠAK - 2SKL stan sa dvorištem, uredan i useljiv Sušak, povijesno srce istočnog dijela Rijeke, oduvijek je bio posebna cjelina s vlastitim identitetom. Ovaj kvart, koji je nekada bio razdjelnica između Fiume i Sušaka, danas spaja bogatu povijest i urbanu povezanost. Smješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 510.000 €, 128,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se peterosoban stan 128 m2 na izuzetnoj lokaciji u srcu Zagreba. Smješten je na 3. od ukupno 5 katova stambene zgrade u Ilici, neposredna blizina Britanskog trga. Zgradu je projektirao poznati zagrebački arhitekt S. Podhorsky te ima status zaštićene povijesne cjeline, što....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 233.000 €, 43,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, MAKSIMIR - Stan s odličnom lokacijom na 5 minuta hoda od parka Maksimira Na prodaju je potpuno namješten, funkcionalan i održavan stan površine 43 m² smješten na 2. katu stambene zgrade u izuzetno traženom dijelu grada. Lokaciju stana odlikuje izvrsna povezanost s parkom Maksimir,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka dvorište najnovije (49)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije (5)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvorište (92)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)