• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balko - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balko - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balkon 80 m2 što manje

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balkon 80 m2 što manje" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.495 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • 4.kat
    • drvarnica
    • potkrovlje
    • 7.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 274.000 €, 73,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 178.000 €, 73,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, KRIMEJA - stan na rijetkoj i uvjek traženoj lokaciji! Posredujemo u prodaji svjetlog, sunčanog i prozračnog stana u istočnom dijelu grada Rijeke. Stan se nalazi u kući sa još dva stana. Radi se o dvoetažnom stanu na prvom katu, kojem pripada manja okućnica i gospodarski objekt....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni balkon 80 m2 što manje'
350.000 €
309.000 €
240.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni trosobni stan u zgradi ima površinu 80m2 (obračunski), od koje unutarnji prostor iznosi 71.58m2, a vanjski 8.39m2. Stan dvoetažni sastoji se od: - donja etaža: od posebnog ulaznog dijela na istočnoj strani kuće, hodnika, spremišta, dnevnog boravka s kuhinjom, te kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji u Retkovcu, Donja Dubrava. Stan se nalazi u mirnoj ulici Jasmina 36F, s pristupom kroz ulicu Trešanja. Ukupna obračunska površina iznosi 80 m², od čega je unutarnji prostor 71,58 m², a vanjski 8,39 m². Orijentacija stana je istok-jug, što mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, širi centar, kuća u nizu (samostojeća) s velikim potencijalom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, 10 minuta pješke od centra Rijeke. Samostojeća kuća u nizu, s garažom površine 40 m2. U prizemlju se nalazi studio apartman površine 20 m2, a na katu stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ANGELUS Nekretnine nude vam na prodaju odličan dvoetažni stan na prestižnoj lokaciji LOKACIJA Stan se nalazi na Tuškancu, Kraljevec, u rezidencijalnom dijelu Zagreba s privatnim vilama i kućama, okružen zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost. Cmrok, park-šuma Kraljevec i Zelengaj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u Rijeci na Srdocima, ukupne površine 92,06 četvornih metara, pruža savršen spoj prostranosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina nudi mogućnost podjele na dva odvojena stana, pružajući fleksibilnost i prilagodbu različitim potrebama. Na drugom katu smješten je glavni....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 315.000 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan površine 85.59 m², smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, savršen za ugodan obiteljski život. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina i javnog prijevoza. Stan je vrlo svijetao, a raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 312.000 €, 85,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SRDOČI, u ponudi je dvoetažni stan, idealan za obitelj. Prva etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Na drugoj etaži se nalaze dvije spavaće sobe i toalet. U spavaćim sobama se nalaze klima uređaji, a stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 312.000 € na 298.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 312.000 €
15.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina predstavlja lijep dvoetažni stan površine 85 m2, smješten u mirnoj ulici, u blizini svih važnih sadržaja. U donjem dijelu stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagavaonom, iz kojeg se izlazi na šarmantan balkon s pogledom na Učku. Na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 85,59 m², smješten u mirnom i ugodnom okruženju. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta, jedna spavaća soba, kupaonica te balkon. Unutarnjim stepenicama dolazi se na drugu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 398.432 €, 85,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Jedinstveni dvoetažni stan s terasama i pogledom na sve strane svijeta ? 74,33 m² Otkrijte ekskluzivni dvoetažni stan smješten na 6. i 7. katu moderne zgrade, ukupne prodajne površine 74,33 m², s obiljem otvorenog prostora i terasama koje nude pogled na sve četiri strane svijeta ?....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.smart-invest.hr

RIJEKA - SRDOČI Prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m² s balkonom i parkirnim mjestom, na odličnoj mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja! Na prodaju je lijepo uređen dvoetažni stan površine 86 m², smješten u mirnom i uređenom dijelu naselja. Lokacija je idealna za obiteljski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 86,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljski stan u srcu Maksimira 86,60m2 Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan u mirnoj ulici u neposrednoj blizini parka Maksimir i bolnice Rebro. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (ukupno 2 kata), orijentiran je južno što osigurava izvrsno prirodno osvjetljenje.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 312.000 €, 86,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, SRDOČI - Dvoetažan stan s parkirnim mjestom Prostran i svijetao dvoetažni stan na Srdočima ? idealan za obitelj! Posredujemo u prodaji prostranog i svijetlog dvoetažnog stana površine 86 m², smještenog u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 312.000 €, 86,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rijeka, Srdoči, stan 86 m2 Prodajemo prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja. Raspored prostorija: Donja etaža: sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, SRDOČI - TROSOBAN STAN S BALKONOM Prodaje se dvoetažni stan u Srdočima, idealan za obiteljski život ili kao investicija. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, sobe, kupaone, hodnika i balkona na prvom katu, dok se u visokom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE ? Prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m² na Srdočima Na prodaju je lijepo uređen dvoetažni stan površine 86 m², smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Lokacija je idealna za obiteljski život, s blizinom škola, trgovina, javnog prijevoza i ostalih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Rijeka, Srdoči - prodaja stana, balkon, drvarnica, 86m2! Prodajemo prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja.Raspored prostorija:Donja....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan od 86 m2, smješten u mirnom i uređenom dijelu Srdoča. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život s blizinom svih potrebnih sadržaja. U cijeni kompletan namještaj.Klasično grijanje-struja. Raspored prostorija: Donja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 310.000 € na 298.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 310.000 €
22.05.2026 - 298.000 €

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad