• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni što m - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni što m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni što manje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni što manje zadnjih 7 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.293 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • parking
    • 1.kat
    • 4.kat
    • zagrebačka ulica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 450.000 € na 470.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 450.000 €
23.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 216.000 €, 48,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

kontakt: +385 95 803 4788 (Antonija) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE Prodaje se dvoetažni stan u najstrožem centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici- do Trga bana Josipa Jelačića ima svega par minuta hoda, svi bitni sadržaji su u krugu 500 metara.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka dvoetažni što manje zadnjih 7 dana'
189.000 €
240.000 €
235.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni, nenamješten stan površine 96 m² u stambenoj zgradi u Gornjoj Dubravi. Stan se nalazi na 2. katu, koji je ujedno i posljednji kat zgrade. Raspored je 3-soban, a posebna pogodnost su čak četiri kupaonice s WC-om, što pruža dodatnu udobnost i funkcionalnost. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan dvoetažni stan u srcu Maksimira ? svega nekoliko minuta od parka. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u mirnom dijelu Maksimira, prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan smješten na posljednjem katu kvalitetno građene zgrade Industrogradnje iz 1980. godine.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 515.000 €, 207,26 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i ugodnoj ulici u Dubravi smjestio se ovaj izuzetno prostran dvoetažni stan ukupne površine 207,26 m², idealan za veću obitelj, investiciju ili život s puno komfora i privatnosti. Stan se nalazi na 3. katu kuće te se prostire na dvije etaže povezane elegantnim unutarnjim....