• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4500 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4500 eura/m2 2.kat 110 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4500 eura/m2 2.kat 110 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.362 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 300000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • prizemlje
    • dvorište
    • 3.kat
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, 480.000 €, 100,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan na drugom katu u centru grada. Stan ima ukupno 100 m2. Na donjoj etaži nalazi se predprostor, spavaća soba, kupaonica, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, a na katu je velika spavaća soba. Luksuzno je uređen i osvjetljen. Stan ima izlaz na malo zajedničko dvorište.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 319.000 € na 312.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kajzerica, 312.000 €, 104,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 370.000 €
21.02.2026 - 360.000 €
25.02.2026 - 350.000 €
02.03.2026 - 340.000 €
25.03.2026 - 333.000 €
11.04.2026 - 329.000 €
18.04.2026 - 319.000 €
13.05.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrani dvoetažni stan površine 105 m2, smješten na drugom i trećem katu zgrade s ukupno tri kata, na atraktivnoj lokaciji- Stan je trenutno podijeljen na dvije zasebne cjeline. Jedan stan na drugom katu i jedan na trećem katu. Prije su stanovi bili povezani kružnim stepenicama.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan se nalazi sjeverno od Kvaternikova trga. U pitanju je dvoetažni stan površine 107 m2. Stan se sastoji od: prvi kat: trosoban stan sa kupaonom drugi kat: soba površine 30 m2 i wc Uz stan se nalazi i garaža 35 m2 (u prizemlju) koja se prodaje odvojeno i konoba 50 m2. Za dodatne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4500 eura/m2 2.kat 110 m2'
289.000 €
289.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 312.000 €, 105,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se dvoetažni četverosobni stana ukupne površine 105 m2, smješteni na drugom i trećem katu zgrade s ukupno tri kata, na atraktivnoj lokaciji. Prije je sve to bio jedan stan povezan kružnim stepenicama, a sad je podijeljen na dvije zasebne cjeline. Jedan stan na drugom katu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac