• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 do 120 m2 komforan

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 do 120 m2 komforan" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.226 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 350000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Kantrida, 420.000 €, 105,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U miru i zelenilu jednog od najljepših riječkih naselja prodaje se novouređeni dvoetažni stan od 105m2. Novija zgrada na odličnoj poziciji sa otvorenim pogledom na more. Stan komforan, svaka soba ima vlastitu kupaonicu, dva balkona, prodaje se kompletno namješten. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan, dvoetažni 3S+DB stan površine 110 m2 smješten na Škurinju. Donja etaža se sastoji od predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, špajze i wc-a. Gornja etaža od tri spavaće sobe, kupaonice te balkona. Stanu također....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 do 120 m2 komforan'
298.000 €
298.000 €
410.000 €
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Izuzetno zanimljiv i poseban dvoetažni stan od 99m2 smješten u Centru, na samom Korzu. Stambeni prostor je nedavno adaptiran, vrlo je komforan i kompletno uređen, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika sa stepeništem, kupaonice, dvije spavaće sobe, balkona....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com