• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 adaptiran

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 adaptiran" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.112 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • 2.kat
    • fakultet
    • moderan
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 274.000 €, 73,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 adaptiran'
206.000 €
252.000 €
445.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m, smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 830.000 €, 190,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

LOKACIJA: Predivan peterosobni dvoetažni stan 190m 2 se nalazi na jednoj od najljepših lokacija grada Zagreba, neposrednoj blizini Tomislavovog Trga. Stan se nalazi na 2 i 3 katu zgrade koja je konstrukcijski obnovljena sa predivnom novom fasadom. Lokacijski izvrsno pozicioniran te....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.900 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.900 €, 79,21 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 288.645 €
09.02.2026 - 285.000 €
15.03.2026 - 269.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
08.04.2026 - 259.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PROSTRAN I FUNKCIONALAN STAN U ILICI ? BLIZINA CENTRA + GARAŽA Na odličnoj lokaciji u Ilici, u neposrednoj blizini Zagrebačke pivovare, prodaje se prostran i funkcionalan stan udaljen svega 4 tramvajske stanice od Trga bana Jelačića. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade iz 1926.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,67 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan s dvije lođe | Martinovka | 128,50 m² NKP Na prodaju je atraktivan, potpuno adaptiran dvoetažni stan smješten na 7. i 8. katu uredne i održavane stambene zgrade s dva lifta i ravnim ulazom bez stepenica, u mirnoj ulici na Martinovki. Ova....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 386.000 €, 120,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Belveder, dvoetažni stan, po rasporedu dvosoban s dnevnim boravkom. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dječja soba, kupaona. Iz hodnika se stepenicama ide na gornju etažu na kojoj je velika spavaća soba. Uređen je do najsitnijih detalja. Kompletno novoadaptiran s namještajem....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 368.000 € na 389.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 389.000 €, 122,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 368.000 €
22.04.2026 - 389.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Drenova, kuća u nizu, odlična mikrolokacija. Kuća se sastoji od 6 poluetaža veličine 40m2 koje su u potpunosti iskorištene i dizajnirane do najsitnijih detalja. Ispred nekretnine je dvorište te ulaz u kuću i u garažu koja je dio prizemlja nekretnine te ima i unutarnji ulaz iz hodnika.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 519.000 €, 165,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

STAN KOJI ĆE SVAKOG POTENCIJALNOG KUPCA OSTAVITI BEZ DAHA!!! Nalazi se na Belvederu, u staroj vili, dvoetažni je i ima ukupno 165 m2 na način da se na drugom katu nalazi 85 m2 a u visokom potkrovlju još 80 m2. Stan je po svojoj izvedbi jedinstven, kompletno adaptiran, vrlo pažljivo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ANGELUS Nekretnine nude vam na prodaju odličan dvoetažni stan na prestižnoj lokaciji LOKACIJA Stan se nalazi na Tuškancu, Kraljevec, u rezidencijalnom dijelu Zagreba s privatnim vilama i kućama, okružen zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost. Cmrok, park-šuma Kraljevec i Zelengaj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 555.000 €, 199,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Rijetkost u ponudi! Bulevard, posredujemo u prodaji stambeno-poslovne jedinice koja se sastoji od garaže i poslovnog prostora u suterenu, prvog kata, drugog kata i tavana. Nekretnina je smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji jer se u blizini nalaze škola, vrtić, javni prijevoz,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni 1S+DB stan od 57 m² ? mirna lokacija na Kozali Prodaje se dvoetažni stan površine 57 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kozale. Stan se sastoji od prizemlja i kata: Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, kupaonica te ostava Kat: prostrana spavaća....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 105,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan u kući smješten u mirnom dijelu Svete Klare, ukupne bruto površine 105 m2 (neto 92 m2). Stan se nalazi na prvom katu te ima zaseban ulaz, što pruža dodatnu privatnost i osjećaj samostalnog stanovanja. Raspored je funkcionalan i prilagođen obiteljskom životu.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pehlin, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja stana - Odlična lokacija s pogledom na more! Lokacija: [Unesite lokaciju] Tip nekretnine: Dvoetažni stan, 125 m² Stan s tri spavaće sobe + dnevni boravak Kat: 1. kat + potkrovlje Sadržaj: 3 spavaće sobe Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom 2 parkirna mjesta Drvarnica Kompletna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Izuzetno zanimljiv i poseban dvoetažni stan od 99m2 smješten u Centru, na samom Korzu. Stambeni prostor je nedavno adaptiran, vrlo je komforan i kompletno uređen, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika sa stepeništem, kupaonice, dvije spavaće sobe, balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15395-1 Stenjevec, Malešnica Izuzetno funkcionalan i svijetao dvoetažni peterosoban stan ukupne neto površine 135 m2 smješten je na šestom i sedmom katu zgrade izgrađene 1993. godine. Stan je kasnije dodatno adaptiran. Stan je odlično organiziran na dvije etaže.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 279.000 €, 114,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja gospodski, dvoetažni 3S+DB stan ukupne površine 114 m, smješten u uvijek traženom kvartu na Bulevardu. Donji dio stana, površine 80 m, čine otvoreni prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te dvije spavaće sobe i kupaonica. Na gornjoj, potkrovnoj etaži, nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 279.000 €, 114,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja gospodski, dvoetažni 3S+DB stan ukupne površine 114 m², smješten u uvijek traženom kvartu na Bulevardu. Donji dio stana, površine 80 m², čine otvoreni prostor kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka te dvije spavaće sobe i kupaonica. Na gornjoj, potkrovnoj etaži,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 760.000 €, 312,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzan dvoetažni stan podno Sljemena točnije u Šestinama, nudi spektakularan panoramski pogled na grad i Sljeme. Ova impozantna nekretnina površine 312 m2, sastoji se od dvije etaže: Prizemlje : open space dnevni boravak s kuhinjom i blagavaovicom, tri sobe od kojih je jedna teretana,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 159.999 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se adaptiran dvoetažni stan površine 70,45 m2, smješten na odličnoj lokaciji u blizini Borongajskog kampusa ? idealno za najam studentima. Stan se sastoji od: - Donje etaže: dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, hodnik i WC - Gornje etaže: dvije spavaće sobe(jedna radna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 338.000 €, 158,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u nizu smještena na Rastočinama, neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput trgovina, škole, vrtića, zdravstvenih ustanova i javnog prijevoza, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom i traženom. Kuća je koncipirana kao prizemlje i visoko potkrovlje povezani unutarnjim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 500.000 €, 248,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostran i moderno uređen dvoetažni stan smješten ukupne površine 248 m2 u Vrapčanskoj ulici, koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i kvalitetnog života. Stan je u potpunosti adaptiran 2020. godine, pri čemu se vodilo računa o svakom detalju, a opremljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan i funkcionalan stan s garažom, smješten u mirnom i traženom dijelu Zagreba ? naselje Ravnice. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za ugodan obiteljski život, ali i kao investicija s dodatnim potencijalom. Stan se nalazi na izuzetno dobroj mikrolokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 500.000 €, 324,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan izgrađen 1968. godine, sa dograđenim katom 1999. godine, nakon čega je sve iznova adaptiran 2005. godine, 324m2 bruto površina-neto 298m2, i pripadajućim zemljištem od 334m2 Prostor je etažiran kao dvoetažni stan sa pripadajućim spremištem i dijelom podruma.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 189.000 €, 125,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 4S+DB stan smješten na odličnoj mikrolokaciji na Belvederu, ukupne površine 125 m2. * Prva etaža sadrži: - hodnik - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - kupaonicu * Druga etaža sadrži: - četiri spavaće sobe - kupaonicu * Prednosti nekretnine: -....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com