• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 60 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 60 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.429 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 61,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Jedinstveni dvoetažni stan s terasom, Maksimir, Zagreb U mirnom i zelenom okruženju zagrebačkog naselja Maksimir, smjestila se ova stambena zgrada s dvije odvojene stambene jedinice. Lokacija nudi savršen spoj urbane udobnosti i blizine prirode,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, KOZALA - Dvoetažni stan s terasom na lijepoj lokaciji! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana, odnosno dvojne kuće na Kozali! Vrlo atraktivna nekretnina na traženoj lokaciji. Cijela kuća je podjeljena u dva dvojna objekta, odnosno dva dvoetažna stana svaki sa svojim ulazom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 60 m2'
155.000 €
206.000 €
275.000 €
  Stan, RIJEKA, Brajda, 206.000 €, 57,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan u širem centru grada Rijeke. Stan je projektiran s naglaskom na vrhunsku iskoristivost prostora i kvalitetu ugradbenog namještaja. Prostire se na donju etažu te na uređenu galeriju. Donja etaža: spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 207.000 €, 64,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Zagrebu-Dubrava površine 64.45m2. Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Pripada mu i vanjsko parkirno mjesto. Stan je dvoetažni - na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, a na drugoj ostatak stana. Sastoji se od dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni 1S+DB stan površine 60 m2 smješten na području Belvedera. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Na gornjoj etaži nalazi se jedna spavaća soba i kupaonica. Stan ima dva zasebna ulaza, jedan na gornjoj te drugi na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je starina za potpunu adaptaciju, smještena u mirnom naselju Škurinje u Rijeci. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže kuću koju će moći oblikovati prema vlastitim željama i potrebama. Ukupna površina kuće iznosi 60 m², a pripada joj i okućnica od 93....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni 1S+DB stan od 57 m² ? mirna lokacija na Kozali Prodaje se dvoetažni stan površine 57 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kozale. Stan se sastoji od prizemlja i kata: Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, kupaonica te ostava Kat: prostrana spavaća....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u autohtonoj primorskoj kući, ispunjen toplinom i šarmom mediteranskog načina života. Smješten na odličnoj lokaciji, stan površine 57m² se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ugodan dnevni boravak povezan s kuhinjom te kupaonica, dok je na katu prostrana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,23 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u zagrebačkom kvartu Horvati (Srednjaci), u blizini dvije tramvajske zone (Horvaćanska i Ljubljanica) te gradskog busa broj 109. Stan površine 64.23 m2 sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, kratkog hodnika koji vodi do kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 55,46 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je namješten dvoetažni trosobni stan na 4. katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine na praktičnoj i traženoj lokaciji na Trešnjevci, idealan za obiteljski život ili investiciju. Prostorije su raspoređene na dvije etaže: - na donjoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupaonica....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 175.000 € na 199.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 199.000 €, 64,87 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 185.000 €
16.06.2025 - 179.000 €
26.09.2025 - 175.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 2. katu zgarde od 3 kata bez lifta, izgrađene 2000.g.1. etaža sastoji se od: ulaznog prostoradnevnog boravkakuhinje sa blagovaonomkupaonice2. etaža se sastoji od:tri sobekupaoniceStanu pripada ispremište u podrumu od 4m2.Grijanje: toplanaEnergetski razred:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine