• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 2.kat prizemlje

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 2.kat prizemlje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.986 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 605.000 €, 137,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u Zagrebu iz ponude izdvaja, novogradnju, dvoetažni četverosoban stan s garažom u mirnom predjelu Mikulića. Stan ukupne površine 137,61 m² (177,64 m² bez koeficijenata) pruža se na 1. katu i 2. katu novoizgrađene dvojne kuće te se sastoji od: 1. kat: tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS Nekretnine vam predstavljaju: Prodaje se kuća u nizu površine 215 m², s garažom i četiri vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata te potkrovlja. Podrum: Sadrži otvoreni prostor s kupaonicom. Prizemlje: Uključuje dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan se nalazi sjeverno od Kvaternikova trga. U pitanju je dvoetažni stan površine 107 m2. Stan se sastoji od: prvi kat: trosoban stan sa kupaonom drugi kat: soba površine 30 m2 i wc Uz stan se nalazi i garaža 35 m2 (u prizemlju) koja se prodaje odvojeno i konoba 50 m2. Za dodatne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 2.kat prizemlje'
545.000 €
545.000 €
475.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 545.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 545.000 €, 140,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 595.000 €
26.04.2026 - 545.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Prečko, na prodaju atraktivan, dvoetažni stan ukupne neto površine 140 m2. Nalazi se na drugom katu zgrade novije gradnje(2008.). Prizemlje: -dnevni boravak u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonicom -terasa veličine 21 m2 -dvije spavaće sobe -kupaonica -zasebni WC u funkciji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 500.000 €, 186,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa bella iz ponude izdvaja ekskluzivan dvoetažni stan na Drenovi na drugom katu i potkrovlju površine 186 m2. Stan se odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, četiri prostrane sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 185,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan dvoetažni stan na prodaju Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m². Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Drenova, dvoetažni 4S+DB stan Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m2. Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 474.000 €, 191,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj ekskluzivni dvoetažni stan predstavlja savršenu priliku za one koji traže prostrano i elegantno stambeno rješenje s modernim sadržajima. Smješten na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m², stan se ističe svojim funkcionalnim rasporedom i pažljivo osmišljenim detaljima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 120,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Trnovčica u Gornjoj Dubravi prodaje se dvoetažni peterosoban stan stambene površine 113 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju kuće u nizu izgrađene 1989. godine. Nekretnina se nalazi u objektu s ukupno dva stana, što osigurava mir i veću razinu privatnosti. Donja etaža....