• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 kvalitetan

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 kvalitetan" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.198 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 6 nekretnina za upit dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 kvalitetan pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • potkrovlje
    • 3.kat
    • horvatova ulica
    • dvoetažni
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 525.000 € na 480.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 480.000 €, 122,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 525.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 122 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini Trešnjevačkog placa i svih potrebnih sadržaja za ugodan obiteljski život. Stan se sastoji od dvije etaže: Prva etaža obuhvaća ulazni prostor, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m, smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? Kuća u nizu u Novom Zagrebu (Otok) ? vrhunska prilika za miran obiteljski život! Ako tražite moderan, kvalitetan i energetski učinkovit dom u mirnom dijelu Zagreba ? ovo je nekretnina koju ne želite propustiti. Smještena u Horvatovoj ulici (Otok), ova kuća nudi savršen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 kvalitetan'
206.000 €
245.000 €
349.000 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 505.000 €, 119,23 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, LAŠČINA - NOVOGRADNJA LOKACIJA KOJA SE TRAŽI! Prodaje se moderan dvoetažni stan u novogradnji, ukupne površine 100 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Laščina, u blizini Park Maksimir. Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost, komfor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan dvoetažni stan u srcu Maksimira ? svega nekoliko minuta od parka. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u mirnom dijelu Maksimira, prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan smješten na posljednjem katu kvalitetno građene zgrade Industrogradnje iz 1980. godine.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrapče, 323.334 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo dvoetažni penhouse u naselju Stenjevec - Vrapče. Stan se ističe velikim staklenim stijenkama koje prostor čine iznimno prozračnim i oku ugodnim, te ima puno prirodnog svjetla. Orijentiran je na sjever i na zapad. Sastoji se od: dnevnog boravka i blagovaonice , kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrapče, 350.163 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo dvoetažni penhouse u naselju Stenjevec - Vrapče. Stan se ističe velikim staklenim stijenkama koje prostor čine iznimno prozračnim i oku ugodnim, te ima puno prirodnog svjetla. Orijentiran je na sjever i na istok. Sastoji se od: dnevnog boravka i blagovaonice , kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 920.000 €, 280,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Jedinstvena nekretnina na tržištu! Prodaje se ekskluzivan stan od 280m2 s nevjerojatnim pogledom koji sam vrijedi milijun eura!!! Uz vrhunsku lokaciju, ovaj stana ostavlja dojam kuće jer se prostore na dvije etaže, ima zaseban ulaz, garažu od 17m2 , konobu od 40-ak m2 i okućnicu od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 800.000 €, 245,50 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pantovčak ? peterosoban stan s vrtom, terasom, garažom i parking mjestom Na jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u Zagrebu smješten je ovaj ugodan stan koja pruža spoj privatnosti, mira i blizine samog centra grada. Stan je pozicioniran u drugom redu od glavne ulice,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 674.000 €, 214,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova - prodaje se vrlo kvalitetna i iznimno komforna nekretnina, dvoetažni stan ukupne površine 214.39m2. Sastoji se od prostrane kuhinje s dnevnim boravkom, jedne spavaće sobe, kupaonice i lođe na drugom katu te još dvije spavaće sobe i kupaonice u potkrovlju. U stanu ostaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 545.000 €, 182,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Trešnjevka - Jug, Prečko, uređen dvoetažni peterosoban stan površine 182,14 m2 s terasom i dva vanjska parkirna mjesta, u kvalitetnoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini okretišta Prečko. Prostor je funkcionalno raspoređen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Predivan dvoetažni stan na Trašnjevci nudi prostran i udoban životni prostor. Ukupne površine 117,67m2, ovaj stan je idealan za obitelji ili parove koji traže udoban dom s luksuznim dodirima. Prva etaža prostire se na dnevni boravak koji je povezan s kuhinjom i blagovaonicom, pružajući....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 269.000 €
19.02.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 275.000 €
18.04.2026 - 280.000 €
24.04.2026 - 285.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

**MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU** Prodajem kvalitetan i prostran trosobni stan (3 spavaće sobe + DB). Stan se nalazi u visokom potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje s ukupno 6 stanova. Korisna površina stana iznosi 103 m² ( neto u koeficjentima 70,2 m² ). Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 312.000 €, 110,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, G. ZAMET - Dvoetažni stan s 4 spavaće sobe i panoramskim pogledom Prodaje se prostran, moderno uređen dvoetažni stan u mirnoj ulici na Gornjem Zametu izgrađen 2007. godine. Stan ima ukupno 110 m, raspoređenih na dvije etaže, s četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 123,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA ? Prostran dvoetažni stan s panoramskim pogledom Na uvijek traženoj i mirnoj lokaciji u Rijeci, u naselju Kozala, prodajemo iznimno prostran i kvalitetan dvoetažni stan ukupne površine 123 m². Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i topline....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 475.000 €, 190,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Odličan, prostran dvoetažni 5-soban stan sa velikom terasom na 3. katu uredne i sigurne zgrade (zelena naljepnica) bez lifta u Palmotićevoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i velike terase na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 515.000 €, 207,26 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici u Dubravi smjestio se ovaj izuzetno prostran dvoetažni stan ukupne površine 207,26 m², idealan za veću obitelj, investiciju ili život s puno komfora i privatnosti. Stan se nalazi na 3. katu kuće te se prostire na dvije etaže povezane elegantnim unutarnjim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 895.000 €, 198,85 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srebrnjak - moderan, dvoetažni peterosobni stan neto korisne površine 198,85 m², smješten na drugom i trećem katu kvalitetno i protupotresno građene zgrade. Prva etaža sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s puno prirodnog svjetla kuhinje i blagovaonice otvorenog koncepta wellness....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 500.000 €, 248,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostran i moderno uređen dvoetažni stan smješten ukupne površine 248 m2 u Vrapčanskoj ulici, koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i kvalitetnog života. Stan je u potpunosti adaptiran 2020. godine, pri čemu se vodilo računa o svakom detalju, a opremljen....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 700.000 € na 599.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 599.000 €, 376,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 700.000 €
16.05.2026 - 599.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan površine 376 m2 u visokom prizemlju kuće izgrađene 1937. godine. Ima ukupno 2 kata te se nalazi u ulici Pantovčak.Stan se sastoji od:Prizemlja, površine 221 m2: dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 5 spavaćih soba, 2 kupaonice, wc-a, hodnika, 1 natkrivene....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 245.000 €, 179,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA - stan površine 179 m2 s okućnicom od 550 m2 U prilici smo ponuditi Vam ovaj prekrasan dvoetažni stan, koji svojim karakteristikama pruža ugođaj obiteljske kuće. Smješten je u mirnom i ugodnom okruženju, u blizini škole te svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život i odmor.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me