• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 2.kat 110 m2 pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 2.kat 110 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-20%

Promjena cijene sa 586.000 € na 470.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 470.000 €, 106,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.12.2025 - 587.000 €
22.02.2026 - 586.000 €
06.05.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna urbana vila u Črnomercu moderna elegancija Zagreba NA PRODAJU | NOVOGRADNJA | STAN 2 PLANIRAN ROK USELJENJA: Kraj 2026. god. Otkrijte savršenu ravnotežu urbanog načina života i luksuzne privatnosti u ovoj ekskluzivnoj urbanoj vili smještenoj u jednom od najpoželjnijih dijelova....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 317.190 € na 296.844 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stupnik, 296.844 €, 101,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 305.190 €
02.01.2026 - 317.190 €
25.03.2026 - 296.844 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se stanovi u zgradi od 32 stana u izgradnji, koja se sastoji od podzemne garaže s parkirnim mjestima, visokog prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata. A energetski razred, ima lift koji ide od podzemne garaže do svih etaža, zgrada će biti priključena na gradsku kanalizaciju,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 119,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
18.02.2026 - 520.000 €
05.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je elegantan penthouse površine 119,23 m², smješten na drugom katu suvremene novogradnje u mirnom i zelenom dijelu Maksimira, u naselju Laščina. Jedno vanjsko parkirno mjesto uključeno je u cijenu, dok se garažno parkirno mjesto dodatno naplaćuje. Zgrada je dovršena 2025.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 329.000 € na 298.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 298.000 €, 110,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 329.000 €
06.03.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna ponuda moderan stan s krovnom terasom, jacuzzijem i očaravajućim pogledom na more Tražite savršenu nekretninu za vaš novi dom ili iznimno profitabilnu investiciju? Predstavljamo vam luksuzno uređen stan u modernoj novogradnji, idealan za život bez kompromisa ili nastavak....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 430.000 € na 420.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 420.000 €, 112,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 420.000 €
21.03.2026 - 430.000 €
18.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID-14298 Top lokacija, kod Britanskog trga, Prekrasan četverosoban komforan stan površine 112 m2, na drugom katu zgrade koja je građena 1922 godine. Zgrada nema dizalo. Kompletna adaptacija stana izvedena je 2018 godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 370.000 € na 350.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Sućidar, 350.000 €, 108,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 370.000 €
29.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Split, Visoka, četverosoban stan na 2.katu privatne kuće površine 98,5m2 s lođom od 13,5m2 i parkirnim mjestom u dvorištu. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, 2 kupaonice, lođe i 2 hodnika. Dvije sobe i kuhinja izlaze na lođu koja se proteže....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 108,00 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 580.000 €
23.02.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novi 4-soban penthouse ( 108 m2 ) na drugom katu manje stambene zgrade, Gospočak. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije terase. Stambeni dio površine je 78 m2, terase stvarne površine 30m2, obračunski 85,42 m2. Ima protuprovalna....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 319.000 € na 312.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 312.000 €, 104,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.000 €
21.02.2026 - 360.000 €
25.02.2026 - 350.000 €
04.03.2026 - 340.000 €
24.03.2026 - 333.000 €
11.04.2026 - 329.000 €
18.04.2026 - 319.000 €
15.05.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvoetažni stan površine 105 m2, smješten na drugom i trećem katu zgrade s ukupno tri kata, na atraktivnoj lokaciji- Stan je trenutno podijeljen na dvije zasebne cjeline. Jedan stan na drugom katu i jedan na trećem katu. Prije su stanovi bili povezani kružnim stepenicama.....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 425.000 € na 358.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 358.000 €, 101,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 350.000 €
21.02.2026 - 425.000 €
22.05.2026 - 358.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Za više informacija 0997378427 Prodaje se prostrani stan od 101 m² na atraktivnoj lokaciji ? Ilica, 2. kat zgrade s urednim stubištem. Stan se sastoji od tri komforne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, zasebnog WC-a, hodnika i balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 199.000 €
13.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi prostran 4-sobni stan površine 100 m2, smješten na drugom katu etažirane kuće s ukupno dva kata u mirnoj četvrti Ivanja Reka, Peščenica - Žitnjak. Nekretnina je izgrađena 2009. godine, a zadnja adaptacija je bila 2014 godine, stanu također pripada vanjsko parkirno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 2.kat 110 m2 pala cijena (24)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 110 m2 pala cijena (4)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 2.kat pala cijena (13)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 2.kat 110 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad