• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura moderan

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura moderan" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.299 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • drvarnica
    • potkrovlje
    • alarmni sustav
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 360.000 €, 74,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, TREŠNJEVKA - Obiteljski stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji. Zagreb, kulturno i gospodarsko srce Hrvatske, spaja bogatu povijest i moderni urbanizam, stvarajući dinamično okruženje s vrhunskom infrastrukturom i sadržajem koji zadovoljava sve potrebe. Grad pruža izuzetnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura moderan'
315.000 €
315.000 €
338.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 312.000 €, 110,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, G. ZAMET - Dvoetažni stan s 4 spavaće sobe i panoramskim pogledom Prodaje se prostran, moderno uređen dvoetažni stan u mirnoj ulici na Gornjem Zametu izgrađen 2007. godine. Stan ima ukupno 110 m, raspoređenih na dvije etaže, s četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 109,01 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lijep dvoetažni stan na Zametu u novijoj zgradi na mirnoj i popularnoj lokaciji. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je vrlo svijetao i odličnog rasporeda. Kuhinja sa blagovaonom i dnevni boravak su povezani, a opet vizualno odvojeni. Vrlo moderno i ukusno namješteno, vrhunski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,31 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Moderan višenamjenski prostor / stan u blizini kampusa Borongaj Nalazi se u mirnoj i odlično povezanoj zoni u blizini kampusa Borongaj, s dostupnim besplatnim parkingom i konstantnom potražnjom za najmom. Lokacija je idealna i za stanovanje i za poslovnu namjenu. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se svijetao i ugodan 5s dvoetažni stan, 189,72m2, na 2. katu zgrade od 2 kata. Ovaj prostran i moderan stan nalazi se u mirnom dijelu naselja Odra idealnom za obiteljski život. Nalazi se u blizini svih za život bitnih sadržaja - škola, 3 vrtića, trgovina, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 281.135 €, 70,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova u novogradnji ? Kajzerica! U ponudi su novi, moderno uređeni stanovi u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Kajzerici. Ova poluugrađena stambena zgrada sadrži šest stanova, od kojih svaki nudi funkcionalan raspored, suvremeni dizajn i visok standard....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Škurinje dvoetažan stan u novijoj zgradi Stan je površine 110 kvadratnih metara te se sastoji od prostrane dnevne sobe s blagovaonicom, moderno uređene kuhinje, tri spavaće sobe, kupaonice, sanitarnog čvora te dva balkona s prekrasnim pogledom na okolicu. Stan je vrlo funkcionalan....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA | Moderan dvoetažni stan odmah useljiv | 189,72 m | Odra - NOVI-nikad useljavan. Prodaje se moderan i prostran dvoetažni stan, ukupne obračunske površine 189,72 m, koji zauzima cijeli drugi kat i potkrovlje manje stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Odra. Napomena: prve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** U samom srcu Zagreba, na jedinstvenoj lokaciji Britanskog trga, prodaje se stan koji predstavlja rijetku priliku za sve one koji žele živjeti u centru grada, s neposrednim pristupom svim sadržajima potrebnima za udoban život obitelji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod nas ? jedinstvena prilika! Dvojna kuća od 72m2 na prodaju u srcu Bulevarda, samo 5 minuta hoda od Korza. Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih gradskih četvrti, nalazi se ova šarmantna dvojna kuća iz 1891. godine, idealna za one koji traže nekretninu s dušom i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 420.000 €, 105,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA-ZAMET, luksuzni 2s+db stan na odličnoj i mirnoj lokaciji u kvalitetnoj stambenoj zgradi. Prodajemo ovaj moderan i luksuzno namješten dvoetažni stan na Zametu s prekrasnim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Smješten je u novijoj zgradi od samo 4 stana. Površina ovog dvoetažnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? Kuća u nizu u Novom Zagrebu (Otok) ? vrhunska prilika za miran obiteljski život! Ako tražite moderan, kvalitetan i energetski učinkovit dom u mirnom dijelu Zagreba ? ovo je nekretnina koju ne želite propustiti. Smještena u Horvatovoj ulici (Otok), ova kuća nudi savršen....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 206.000 €, 57,72 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan u širem centru grada Rijeke. Stan je projektiran s naglaskom na vrhunsku iskoristivost prostora i kvalitetu ugradbenog namještaja. Prostire se na donju etažu te na uređenu galeriju. Donja etaža: spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....