• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 lođa

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 lođa" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.937 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Drenova, 700.000 €, 215,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasan dvoetažni stan površine 208.24 m2, smješten u stambenoj kući na Donjoj Drenovi. Stan je smješten na drugome katu i u visokom potkrovlju; na prvoj etaži nalaze se pristupno stubište, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba, kupaonica i lođa,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 348.000 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 311.000 €
01.03.2026 - 348.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prostran i funkcionalan dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 107 m, smješten u stambenoj zgradi novije gradnje na traženoj lokaciji Srdoči. Stan se ističe odličnim rasporedom, redovno je održavan, u potpunosti namješten i opremljen, te se kao takav i prodaje. Raspored....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 399.000 € na 385.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 385.000 €, 120,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 399.000 €
13.03.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠKURINJE, RIJEKA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan ukupne kvadrature 120.2 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, četiri spavaće sobe, radne sobe, dvije kupaone (jedna s kadom, jedna s tuš kabinom). Iz blagavaone se izlazi na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 lođa'
708.846 €
350.000 €
560.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 93,77 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 380.000 €
15.01.2026 - 370.000 €
07.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €
11.04.2026 - 335.000 €
20.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 335.000 €
23.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo dvoetažni stan u Splitu, potpuno renoviran 2010. godine, na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u Spinutu i nadomak je centru grada, park šumi Marjan te svim potrebnim sadržajima. Donja etaža sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 120,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, mirno okruženje s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno opremljene etaže. Na prvoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 121,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

KOZALA Luksuzni, dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, samo 2 km od centra grada i u blizini velikog parka, s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Škurinjama u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje. Rasporedom je trosobni s dnevnim boravkom površine 110.30m2. Na donjoj etaži nalazi se veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom i lođom, toalet i spremište ispod stepenica, a na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 310.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je lijepa i kvalitetno uređena nekretnina sveukupne površine od 120.23m2 koja u naravi funkcionira kao dvoetažni stan. Na donjoj etaži od 59.10m2 smještena je kuhinja s blagovaonicom, komforni dnevni boravak, lođa, spavaća soba, radna sobica, kupaonica, hodnik sa stepeništem....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 358.000 €, 147,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan u Velikoj Gorici površine 147m2. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak,kuhinja,blagovaonica,kupaona,soba,balkon i lođa. Na drugoj etaži nalaze se tri spavaće sobe i kupaona sa podnim grijanjem. U cijeni stana je spremište,garaža i ograđeni dio vrta. Stan....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 200,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova, luksuzan dvoetažni stan 200 m2, 4s+db, kvalitetna gradnja. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim i blagavaonice sa uzlazom na veliku lođu, 2 sobe (jedna sa balkonom) i kupaonice, dok se u potkrovnom dijelu nalaze 2 velike sobe i velika kupaonica. Sve moderno uređeno,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina posreduje u prodaji uredne kuće u nizu površine cca. 170 m2 na Rastočinama. Kuća u nizu se sastoji od prizemlja i kata sa zajedničkim ulaznim prostorom. Na svakoj etaži se nalazi odvojen stan sa zasebnim ulazom. U prizemlju se smjestio prostrani stan površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 312.000 €, 170,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Rastočine, kuća u nizu, 174 m2 Posredujemo u prodaji kuće u nizu, koja se sastoji od dva odvojena stana ukupne površine 170 m2. Stanovi su idealni za veću obitelj ili za investiciju, najam radnicima; kapacitet za do 9 radnika ukupno. Stanovi imaju glavni zajednički ulaz, ali....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 436.000 €, 104,96 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

DONJI ZAMET, u ponudi je lijepi dvoetažni stan na odličnoj mikrolokaciji, površine 104,96m2. Na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica te lođa s pogledom na more i zelenilo. Unutarnjim stepenicama dolazimo do druge....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan