• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 5.kat

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 5.kat" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.355 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 74,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan s galerijom na izvrsnoj lokaciji na Horvaćanskoj cesti (Gredice), u neposrednoj blizini Jaruna. Smješten na petom katu kvalitetne zgrade iz 1987. godine, građene od strane Industrogradnje, ovaj stan nudi sigurnost, funkcionalnost i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 159.999 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se adaptiran dvoetažni stan površine 70,45 m2, smješten na odličnoj lokaciji u blizini Borongajskog kampusa ? idealno za najam studentima. Stan se sastoji od: - Donje etaže: dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, hodnik i WC - Gornje etaže: dvije spavaće sobe(jedna radna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3800 eura/m2 5.kat'
277.000 €
277.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 73,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na petom katu zgrade uz Horvaćansku cestu, s pogledom iznad svakodnevice i bez ikakve buke iz vana i 'nad glavom', nalazi se dvoetažni stan koji se na tržištu pojavljuje iznimno rijetko i lokacijom i izgledom. Crna, bijela i siva boja vode glavnu riječ, ali dojam nije nimalo hladan.....