• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3100 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3100 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3100 eura/m2 opremljen

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3100 eura/m2 opremljen" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.792 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • kvalitetan
    • luksuzan
    • zagrebačka ulica
    • adsl
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 614.000 €, 212,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan neto površine 212 m2 u Šestinama, u zgradi sa dva stana. Nalazi se na prvom katu i uvučenom katu zgrade sa ukupno dva stana, a sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, izbe, četiri sobe, dvije kupaonice, zasebnog wc-a, vešeraja, balkona i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 611.000 €, 212,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zagreb, Šestinski Vrh, moderan dvoetažni stan sa predivnim pogledom u stambenoj zgradi sa 2 stana.Stan obuhvaća 2. i 3. kat zgrade te mu pripada garaža za 2 auta od 34.40 m2Sastoji se od 2 etaže, na prvoj etaži se nalaze ulazni prostor, spavaća soba, degažman, kupaonica, wc, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 604.000 €, 212,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 14088 Podsljeme, Šestinski vrh Peterosoban dvoetažni stan stan obračunske NKP površine 212 m2 na 2. i 3. katu urbane vile sa dva stana građene 2022. godine. Stan oznake S2 na 2. i 3.katu, sastoji se od: ulaza, halla, degažmana, dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 3100 eura/m2 opremljen'
604.000 €
299.000 €
412.000 €
  Stan, RIJEKA, Kozala, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA - Dvoetažni stan s terasom na lijepoj lokaciji! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana, odnosno dvojne kuće na Kozali! Vrlo atraktivna nekretnina na traženoj lokaciji. Cijela kuća je podjeljena u dva dvojna objekta, odnosno dva dvoetažna stana svaki sa svojim ulazom.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 529.000 €, 172,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se opremljen i namješten dvoetažni stan u Remetama površine 172.00m2. Stan je izuzetno prostran, površine 172,24 m2, s terasom u prizemlju (17,26 m2), ulaznim podestom u prizemlju (4,65) m2 i terasom u suterenu (22,80 m2) te pripadajućim dijelom dvorišta površine 194,15 m2.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 621.000 €, 214,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan neto površine 214.5 m2 u Šestinama, u zgradi sa dva stana. Pripadaju mu prizemlje i prvi kat, a sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, wc-a, balkona, dvije terase te dva garažna mjesta i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 109,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

POSREDUJEMO PRI PRODAJI DVOETAŽNOG STANA NA ODLIČNOJ LOKACIJI OD 109 m2 U BLIZINI SVIH SADRŽAJA SA ČIJEG SE BALKONA PRUŽA LIJEPI POGLED! Nalazi se u mirnom okruženju ugodnom za život obitelji sa manjom dijecom zbog blizine vrtića i škole. Pripadaju mu dva parkirna mjesta na okućnici.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 123,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, KOZALA Prostran dvoetažni stan s panoramskim pogledom Na uvijek traženoj i mirnoj lokaciji u Rijeci, u naselju Kozala, prodajemo iznimno prostran i kvalitetan dvoetažni stan ukupne površine 123 m. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i topline....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 360.000 €, 140,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR KANTRIDA | 140 m brutto | DVIJE ETAŽE po 54 i 45 m2 ODLIČNA LOKACIJA Na prodaju je poslovna zgrada/prostor na izuzetno traženoj lokaciji u riječkom naselju Kantrida. Ukupna površina iznosi oko 100 m netto , raspoređenih na dvije etaže, a nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja predivan, dvoetažni 4S+DB stan u novogradnji na Donjoj Drenovi stambene površine 186 m. Stan je moderno uređen, u potpunosti je opremljen,a sastoji se od open space dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje, četiri spavaće sobe, hodnika i dva balkona s djelomičnim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, ŠKURINJE - dvoetažni 3S+DB u novijoj gradnji s terasom U DUX ponudu dobili smo dvoetažni stan smješten na prvom katu manje zgrade novije gradnje, koja broji svega šest stambenih jedinica, što omogućava miran i privatni ambijent. Stan je jugozapadne orijentacije, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 358.000 €, 147,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Velikoj Gorici površine 147m2. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak,kuhinja,blagovaonica,kupaona,soba,balkon i lođa. Na drugoj etaži nalaze se tri spavaće sobe i kupaona sa podnim grijanjem. U cijeni stana je spremište,garaža i ograđeni dio vrta. Stan....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 425.000 € na 445.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Gračani, 445.000 €, 137,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13650 Gračani Dvoetažni peterosoban stan površine 136,5m2 na 3. katu zgradu sagrađene 2007. godine. Zgrada nema lift. Stanu pripada i garaža s automatiziranim vratima u prizemlju zgrade površine 16,12m2. Na prvoj etaži stana nalaze se dnevni boravak s predivnim....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 348.000 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 311.000 €
01.03.2026 - 348.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostran i funkcionalan dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 107 m², smješten u stambenoj zgradi novije gradnje na traženoj lokaciji Srdoči. Stan se ističe odličnim rasporedom, redovno je održavan, u potpunosti namješten i opremljen, te se kao takav i prodaje. Raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 550.000 € na 540.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 540.000 €, 166,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.10.2025 - 550.000 €
15.03.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se peterosobni stan u Zagrebu, kvart Remete. Stan je dvoetažni, smješten u stambenoj zgradi te ima ukupnu površinu od 166,83 m2. Sastoji se od 4 prostrane spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, ulaznog prostora, dvije kupaonice, garderobe te tri balkona. Stan u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 500.000 €, 248,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostran i moderno uređen dvoetažni stan smješten ukupne površine 248 m2 u Vrapčanskoj ulici, koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i kvalitetnog života. Stan je u potpunosti adaptiran 2020. godine, pri čemu se vodilo računa o svakom detalju, a opremljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvoetažni stan ukupne površine 250 m², smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Črnomerec. Stan je osmišljen kao dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka sa svojim zasebnim ulazom, što omogućuje potpunu privatnost i čini ga idealnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 778.000 €, 234,52 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Na prodaju je izniman dvoetažni stan površine 234,52 m² koji se prodaje potpuno namješten i vrhunski opremljen, s pažljivo biranim, luksuznim materijalima i dizajnom koji odiše elegancijom i udobnošću. Smješten je u novijoj zgradi iz 2020.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 370.000 €, 111,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je dvoetažni stan od 111.63m2 na izvrsnoj lokaciji s nevjerojatnim panoramskim pogledom na more! Iz dnevnog boravka izlazi se na balkon s predivnim pogledom, idealnim za opuštanje i uživanje. Opremljen je PVC stolarijom i nalazi se u roh-bau stanju, te se prodaje kao takav.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.350.000 €, 403,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasan, novorenoviran 5s dvoetažni stan u novoj zgradi na elitnoj zagrebačkoj lokaciji. Mirno, zeleno okruženje s pogledom na okolne brežuljke i Sljeme. Neposredna blizina javnog prijevoza. Zatvorena površina stana je 304m2, a uz pripatke: terasa, spremište vrt (426m2), 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 189.000 €, 125,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja dvoetažni 4S+DB stan smješten na odličnoj mikrolokaciji na Belvederu, ukupne površine 125 m2. * Prva etaža sadrži: - hodnik - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - kupaonicu * Druga etaža sadrži: - četiri spavaće sobe - kupaonicu * Prednosti nekretnine: -....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici zagrebačkog Retkovca, u sklopu moderne novogradnje, smješten je dvoetažni stan koji pruža savršen balans između funkcionalnosti, privatnosti i ugodnog obiteljskog života. Već pri dolasku ističe se njegova posebnost ? vlastiti ulaz i pripadajući vrt stvaraju dojam kuće,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda