• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 260000 eura - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 260000 eura 70 m2 što veće

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 260000 eura 70 m2 što veće" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.114 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.kat
    • suteren
    • 5.kat
    • park
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan površine 75,56 m² u mirnoj i zelenilom okruženoj Salopekovoj ulici na Gornjem Bukovcu. Stan je trenutno nedovršen te se prodaje u postojećem stanju. Kupac ima mogućnost nastavka radova u dogovoru s investitorom ? fleksibilnost u odabiru završnih materijala....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 260000 eura 70 m2 što veće'
274.000 €
160.000 €
178.000 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici zagrebačkog Retkovca, u sklopu moderne novogradnje, smješten je dvoetažni stan koji pruža savršen balans između funkcionalnosti, privatnosti i ugodnog obiteljskog života. Već pri dolasku ističe se njegova posebnost ? vlastiti ulaz i pripadajući vrt stvaraju dojam kuće,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 159.999 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se adaptiran dvoetažni stan površine 70,45 m2, smješten na odličnoj lokaciji u blizini Borongajskog kampusa ? idealno za najam studentima. Stan se sastoji od: - Donje etaže: dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, hodnik i WC - Gornje etaže: dvije spavaće sobe(jedna radna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 71,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom dijelu Trešnjevke prodaje se dvoetažni stan površine 71 m², smješten na 1. katu uredno održavane stambene zgrade. Stan se tlocrtno sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje s izlaskom na balkon te prostranog dnevnog boravka, dok se na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan na Pantovčaku ? 70 m² Na prodaju je šarmantan dvoetažni stan površine 70 m² smješten na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija u Zagrebu ? Pantovčaku, svega nekoliko minuta hoda od užeg centra grada. Idealna kombinacija urbanog života i mirnog, zelenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 281.135 €, 70,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova u novogradnji ? Kajzerica! U ponudi su novi, moderno uređeni stanovi u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Kajzerici. Ova poluugrađena stambena zgrada sadrži šest stanova, od kojih svaki nudi funkcionalan raspored, suvremeni dizajn i visok standard....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban, dvoetažni stan veličine 69 m2 u prizemlju i suterenu stambene zgrade bez lifta na Trešnjevci. Zgrada neoštećena u potresu izgrađena je 2005. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 241.500 €, 69,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan za adaptaciju u Zagrebu-Trešnjevka površine 68.79m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje i blagavaonice, kupaonice te spremišta i parkirnog mjesta. Spavaće sobe se nalaze u suterenu, a dnevni boravak kuhinja i blagavaonica u prizemlju.....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 175.000 € na 199.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 199.000 €, 64,87 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 185.000 €
16.06.2025 - 179.000 €
26.09.2025 - 175.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 2. katu zgarde od 3 kata bez lifta, izgrađene 2000.g.1. etaža sastoji se od: ulaznog prostoradnevnog boravkakuhinje sa blagovaonomkupaonice2. etaža se sastoji od:tri sobekupaoniceStanu pripada ispremište u podrumu od 4m2.Grijanje: toplanaEnergetski razred:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,23 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u zagrebačkom kvartu Horvati (Srednjaci), u blizini dvije tramvajske zone (Horvaćanska i Ljubljanica) te gradskog busa broj 109. Stan površine 64.23 m2 sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, kratkog hodnika koji vodi do kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 207.000 €, 64,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Zagrebu-Dubrava površine 64.45m2. Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Pripada mu i vanjsko parkirno mjesto. Stan je dvoetažni - na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, a na drugoj ostatak stana. Sastoji se od dnevnog boravka s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me